EZL یک تلفن ایستاده و یک تلفن گرفتن که مدل لاغر

CROWDFUNDING اخبار – این EZL از ازاره است یک جایگزین جالب برای محبوب PopSocket تلفن گرفتن اما EZL دارای چند و

توسط RECORDEJADID در 2 تیر 1399

CROWDFUNDING اخبار – این EZL از ازاره است یک جایگزین جالب برای محبوب PopSocket تلفن گرفتن اما EZL دارای چند ویژگی های اضافی برای رفتن آن است که PopSocket که فاقد آن جدید کمپین crowdfunding ارزش یک نگاه سریع.

آنچه در آن است ؟

این EZL (تلفظ سه پایه) یک چوب نازک-در جهانی پلاستیک تلفن ایستاده است که تنها 2 میلی متر ضخامت و آن دو می تواند به عنوان یک تلفن گرفتن را به استفاده با یک دست راحت تر است.

چرا من آن را دوست دارم ؟

من دوست دارم EZL به دلیل آن است که صاف و آسان برای نصب با این نسخهها کار با یک شارژر بی سیم فراهم می کند و 3 زاویه دید و همچنین حالت افقی. یکی دیگر از خنک توجه به جزئیات است که popout ایستاده است لاستیک پا به نگه داشتن آن را از کشویی در اطراف میز کار خود را. آن را نیز طراحی شده برای آینده با یک گزینه به ضمیمه لوازم جانبی (به زودی) برای نصب.

از کجا می توانم پیدا کردن اطلاعات بیشتر ؟

این EZL مبارزات انتخاباتی به پایان می رسد در 8/2/20 و آنها کار خود را نسبت به بودجه هدف از $3,721. شما می توانید قبل از سفارش یک EZL شروع در $10. پس از EZL مبارزات انتخاباتی به پایان می رسد پاداش برآورد شده برای شروع حمل و نقل در ماه اوت سال 2020 است. بازدید خود را Indiegogo صفحه برای تمام جزئیات.

حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب