Emily Ratajkowski فقط ساخته شده ترین دلخراش اعلام تا کنون!

Emily Ratajkowski به تازگی افتتاح شد تا در مورد مشکلات در قرنطینه. 28 سال است که quarantining با سباستین خرس-M

توسط RECORDEJADID در 23 اردیبهشت 1399

Emily Ratajkowski به تازگی افتتاح شد تا در مورد مشکلات در قرنطینه. 28 سال است که quarantining با سباستین خرس-McClardتوصیف ماندن در خانه به عنوان یک "عاطفی و روانی نبرد."

نگه داشتن خواندن برای تمام جزئیات!

Emily Ratajkowski

مدل توضیح داده شده شخصی خود را به چالش در رواج یک زوم از سری ویدئو: "برای من این بیشتر از یک عاطفی و روانی نبرد نگه داشتن روح من و ماندن مشغول است."

Emily Ratajkowski

Ratajkowski همچنین صحبت در مورد باز بودن به یک برنامه انعطاف در حال حاضر گفت: "چیزی به یاد داشته باشید: هیچ قوانین. اگر یک شب شما نمی توانید بخوابید خوب است. اگر یک بعد از ظهر و شما نمی توانید به نظر می رسد برای بیدار ماندن خوب است. گوش دادن به بدن خود و جلوگیری از فشار خود را. لطفا."

Emily Ratajkowski

این Inamorata بنیانگذار همچنین توضیح داد که چگونه وارد شدن به یک روال انجام چیزهای کوچک برای مراقبت از خود است و به او کمک کرد تا احساس بهتر: "یک نکته برای سالم ماندن است: دوش گرفتن و مسواک زدن موهای خود را. فقط آن را انجام دهد. شاید حتی با قرار دادن لوسیون ، شما خواهد شد شگفت زده چقدر کوچک آیین مراقبت از خود می تواند کمک به بلند کردن خلق و خوی خود را."

Emily Ratajkowski

مدل برنامه ریزی در ماندن مشغول در حالی که در انزوای بیشتری درگیر در عدالت اجتماعی است. او توضیح داد: "من برنامه ریزی در انجام بسیاری بیشتر در عدالت اجتماعی فضای چرا که بسیار مهم است در حال حاضر. اما همچنین به دلیل برنی [ساندرز] کاهش یافته است من نیز نیاز به برخی از مرتب کردن بر اساس از امید... و دفاع از افراد است که طرفداران در این شرایط احساس می کند خوب است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن