Dunkin Donuts فقط این اطلاعیه در مورد آن صبحانه منو–& مردم نمی توانند باور!

در نهایت برخی, نشاط بخشی, اخبار میان COVID-19 شیوع: Dunkin' Donuts ممکن است اضافه کردن وگان پیراشکی به این منو

توسط RECORDEJADID در 7 خرداد 1399

در نهایت برخی, نشاط بخشی, اخبار میان COVID-19 شیوع: Dunkin' Donuts ممکن است اضافه کردن وگان پیراشکی به این منو زودتر از شما فکر می کنم!

در گذشته طولانی, مدیر عامل شرکت David Hoffman فقط اجازه دهید آن را لغزش در طول یک سهامدار جلسه که یک گیاهخوار, شیرینی بی شیرینی است در نهایت در حال توسعه! ما خیلی هیجان زده است.

ادامه مطلب: مک دونالد فقط دیوانه ترین تغییر به آن اتاق ناهار خوری سیاست-- و مردم در حال از دست دادن آن!

محبوب آمریکایی قهوه زنجیره ای است که با توجه به گیاهی گزینه به عنوان نتیجه یک "رشد تقاضای مشتری" برای وگان جایگزین های اجرایی تایید می کند.

بله شما که راست--هافمن در نهایت تایید کرد که "دوام وگان شیرینی گزینه" در حال بررسی توسط این شرکت و ممکن است ضربه فروشگاه در مدت کوتاهی. "ما در حال نگاه کردن به آن نزدیک است," او گفت: خیره کننده طرفداران حیوانات و وگان خواران از همه نوع (به طور خاص نوعی که عاشق دونات).

ادامه مطلب: Chick-Fil-A فقط یک اطلاعیه و مردم در حال ناجور!

"شما در حال رفتن به ادامه ببینید ما قرار داده و بیشتر مصرف کننده انتخاب در منوی" هافمن در جواب یک سوال از راشل jason johnston, مبارز حیوانات, سازمان حمایت از حیوانات چشم انداز. این خبری بزرگ!

و فراموش نکنید که در ماه ژانویه این سال زنجیره غذایی ساخته شده شیر جو موجود در منوی آن! شیر جایگزین شد اولین وگان گزینه برای پیوستن به Dunkin منو در شش سال.

و در سال گذشته صبحانه های زنجیره ای اضافه شده گیاهی, صبحانه, سوسیس از فراتر از گوشت به آن ارائه شده است. وای--آنها واقعا در یک رول!

ادامه مطلب: استارباکس فقط ساخته شده ترین دلخراش اعلام تا کنون!tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب