Dunkin Donuts فقط شگفت انگیز ترین تا کنون اعلام و ما در شوک هستیم!

Dunkin' Donuts فقط یک اطلاعیه به روز رسانی خود را آیتم های منو را به مشتریان یک فعالیت سرگرم کننده در طول قرنط

توسط RECORDEJADID در 28 اردیبهشت 1399

Dunkin' Donuts فقط یک اطلاعیه به روز رسانی خود را آیتم های منو را به مشتریان یک فعالیت سرگرم کننده در طول قرنطینه. زنجیره ای راه اندازی DIY تزئین شیرینی کیت برای مشتریان به برخی از تزئینات سرگرم کننده در خانه!

کیت در دسترس هستند در مکان های شرکت و هر یک همراه با ساده پیراشکی, انواع رویه خامهای کیک یا شیرینی و شیرینی جات ،

dunkin' donuts

شاتر

این ایده آغاز شده در منطقه خلیج سان فرانسیسکو مکان. مت Cobo یک Dunkin' franchisee تصمیم به شروع به فروش آنها پس از یک کارمند نرما Valkenaar پرسید که آیا او می تواند به خانه برخی از شیرینی بی شیرینی-تزئینات لوازم برای او برادرزاده.

dunkin' donuts

شاتر

در یک Dunkin' آزادی مطبوعات Cobo توضیح داد که چگونه او پس از آن تصمیم به شروع به فروش کیت: "واقعیت این تجربه را تعیین کرده است و ما می دانیم آن را در هر نقطه در هر زمان به زودی. مانند بسیاری از پدر و مادر ما به دنبال راه هایی برای سرگرم کردن کودکان و نوجوانان ما و کمی سبک سری به این وضعیت است."

dunkin' donuts

شاتر

او توضیح میدهد: "ما راه های کوچک در تلاش برای روشن روز کسی. شادی ساده گرفتن به خود را ایجاد و شیرینی می تواند بچه ها را روشن و اگر ما می تواند یک بخش از ایجاد آن لحظه که ما را خوشحال می کند."

dunkin' donuts

شاتر

با الهام از Cobo تزئینات کیت franchises در سراسر کشور آغاز شده ، اگر شما می خواهید سعی کنید دست خود را در تزئین شیرینی چک با محل های محلی خود را به دیدن اگر آنها در حال ارائه کیت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de