DriveSlide – یک خانه امن برای لوازم جانبی لپ تاپ خود را

CROWDFUNDING NEWS – آنا و الی جی، فیلمساز، مهندس پروژه، و خواهر و برادر، به Kickstart به بودجه محصول آنها به

توسط RECORDEJADID در 19 مرداد 1399

CROWDFUNDING NEWS – آنا و الی جی، فیلمساز، مهندس پروژه، و خواهر و برادر، به Kickstart به بودجه محصول آنها به نام DriveSlide ایجاد شده است. با نام Aptly، DriveSlide دو قطعه براق است، "اسلاید و قفل" لپ تاپ پیوست برای حفظ هارد دیسک خود را به عنوان امن به عنوان داده ها بر روی آن پشتیبانی می شود.

این چیست?


DriveSlide، دو قطعه براق، کشویی، و قفل کردن لپ تاپ پیوست است. شما می توانید آن را برای نگه داشتن هر گونه هارد دیسک خارجی و یا هاب شما ممکن است درهم و برهم کردن میز خود را استفاده کنید، و یا بی هدف شناور در اطراف کوله پشتی خود را.

چرا من آن را دوست دارم؟

من دوست دارم که این یک ایده تازه در Kickstarter است. من می توانم این به سرعت تبدیل شدن به بهترین دوست جدید ابزار خود را ببینید. اگر تا به حال یک هارد دیسک خارجی که پر از همه پشتیبان گیری های ارزشمند لپ تاپ شما است، کاهش یافته باشد، آنگاه شما قادر خواهید بود ارزش این محصول را مشاهده کنید. به نظر می رسد که در آن وجود دارد که شما به آن نیاز دارید، و به سرعت در مورد و خارج از راه زمانی که شما نمی فراموش. من همچنین می خواهم که آن را توسط خواهر / برادر تیم شریک و حمایت از یک دیگر در طول همه گیر ایجاد شده است.

از کجا می توانم اطلاعات بیشتر پیدا کنم؟


هدف بودجه برای کمپین DriveSlide 20،000 دلار است و در 9/3/20 به پایان می رسد. قبل از سفارش از امروز آغاز می شود و در 20 دلار برای یک مجموعه شروع می شود و با تعداد "قفل & کلید" شما انتخاب می کنید افزایش می یابد. سازندگان مصمم به ماندن در مسیر و تحویل مجموعه ای برای فوریه 2021 اما امیدوار هستند که آن را بسیار زودتر از آن خواهد شد. برای جزئیات بیشتر به صفحه Kickstarter خود مراجعه کنید.

پشتیبانی از ابزارک : منابع اصلی درآمد Gadgeteer تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مانند این یکی است. اگرچه ممکن است غرامت دریافت کنیم، اما همیشه نظرات صادقانه خود را درباره تجربیاتمان با هر محصول ارائه می کنیم.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب