AeroBand PocketDrum بی سیم دستگاه کلرزنی بررسی

نقد و بررسی – آیا شما همیشه در راهپیمایی خود را ضرب و شتم ؟ آیا شما شیفته این ایده که یک راک استار بشم درامر

توسط RECORDEJADID در 25 تیر 1399

نقد و بررسی – آیا شما همیشه در راهپیمایی خود را ضرب و شتم ؟ آیا شما شیفته این ایده که یک راک استار بشم درامر اما برای هر یک از دلایل مختلف (محدودیت فضا بیش از حد-همسایه و عدم درک همسر خود) راه اندازی پوسته فقط در کارت ؟ AreoBand ممکن است پاسخ شما به دنبال آن هستید با PocketDrum بی سیم دستگاه کلرزنی. که شما زندگی می کنند که موسیقی راک اند رول ، اجازه بدهید با یک نگاه.

آنچه در آن است ؟

PocketDrum یک جفت بی سیم بلوتوث دستگاه کلرزنی که اتصال به AeroBand اختصاصی اندروید و IOS نرم افزار. آنها در حال حرکت و موقعیت حساس و ارائه بازخورد لمسی برای شبیه سازی واقعی ضربت زنی. استفاده از آنها نقش درام برای تلفن های موبایل خود را از طریق دستگاه متصل به خروجی صدا.

چه چیزی در جعبه ؟

 • چپ و راست درام چوب
 • کابل شارژ USB-یک به دو میکرو USB
 • مچ بند (x2)
 • حمل کیسه
 • کتابچه راهنمای کاربر
 • راهنمای شروع سریع

مشخصات سخت افزاری

 • چوب طول: 35 سانتی متر
 • چوب وزن: 100g/چوب
 • ظرفیت باتری: 700 mAh/چوب
 • نوع باتری: لیتیوم پلیمر
 • برآورد زمان بازی در هر شارژ کامل: 10 ساعت
 • درجه حرارت کاری: 0°-50°F
 • روش اتصال: بلوتوث 4.0 از طریق اتصال مستقیم به برنامه رسمی
 • بازخورد بصری از طریق رنگ LED و لمسی (لرزش)

طراحی و امکانات

میله های خود را در یک نرم-احساس پایان لاستیک و احساس بسیار خوبی در دست است. آنها وزن به سادگی و به خوبی متعادل است.

نوار نور در طول چوب نشان می دهد استفاده کنید.

انتهای هر یک از چوب ویژگی های یک اسلات به ضمیمه مچ بند.

من هرگز احساس نیاز به ضمیمه بند به عنوان چوب به اندازه کافی گرفتن که من هرگز احساس من از دست دادن گرفتن بر روی آنها.

شما همچنین می توانید شارژ پورت پوشش در عکس بالا. باز نشان می دهد که پوشش میکرو پورت USB.

میله های کشتی با یک دوگانه به پایان رسید شارژ USB کابل بنابراین شما می توانید هزینه هر دو چوب به طور همزمان از یک شارژر. که ساده اما زیبا را لمس کنید.

سوئیچ قدرت است فقط بالا که در آن دست خود را به طور طبیعی استوار است.

مرکز سوئیچ چراغ تا زمانی که چوب تبدیل شده است.

برگزاری سوئیچ قدرت تبدیل به میله های روشن یا خاموش. زمانی که آنها روشن و خاموش کردن LED چراغ نوار و می رود در یک Star Wars lightsaber مد.

این نکته نیز روشن است.

چوب های رنگی نارنجی برای چپ استیک و آبی برای چوب راست. نور و نکته روشن زمانی که شما در حال بازی نشان می دهد که حرکت خود را تشخیص داده شد.

راه اندازی

راه اندازی بسیار ساده است. پس از شارژ کردن میله های و دانلود AeroBand برنامه به شما آندروید یا IOS دستگاه و البته راه اندازی یک حساب کاربری شما آماده برای شروع به ضربت زنی.

زمانی که شما آتش تا برنامه و آن را می پرسد شما را به نوبه خود بر روی چوب. برنامه پس از آن به رسمیت می شناسد و آنها را از طریق بلوتوث و چراغ این دو شاخص بر روی صفحه نمایش با هر چوب را رنگ LED.

بسیاری از این تصاویر از این برنامه اندروید. در من نیست بنابراین نظر فروتن به نظر می رسد دردناکی آشکار است که این برنامه اندروید توسعه داده شد به عنوان یک چاره اندیشی موقت است. بسیاری از چیزهایی که به سادگی عجیب و غریب در برنامه اندروید.

برای مثال دو راه وجود دارد به تماشای فیلم های آموزشی – یکی از صفحه اصلی و سپس یکی از عمیق تر در برنامه. در اندروید, برنامه فیلم ها از صفحه اصلی همه در چینی. خوب من فرض آن است که چینی ها بر اساس در حال اجرا یک زن و شوهر از تصاویر از طریق گوگل و لنز آن تعیین نوشتن چینی بود.

هنگامی که من سعی کردم ویدئوها عمیق تر در برنامه من در بر داشت آنها در انگلیسی. عجیب و غریب. تمام صفحه نمایش ها و فیلم ها در نسخه IOS در انگلیسی.

یک چیز به توجه بر روی صفحه نمایش است که آن را به شما نشان می دهد هر چوب را به سطح شارژ در گوشه سمت راست بالا. که لمس خوب به پیگیری از زمانی که شما نیاز به شارژ کردن چوب.

شما می توانید تنظیم پارامترهای مختلف مانند ران مرغ چراغ و بازخورد لمسی.

شما همچنین می توانید انجام به روز رسانی سیستم عامل در اینجا. من که و در آن گفت: از آن موفقیت آمیز بود اما به من اجازه انجام دوباره آن را به عنوان چند بار که من می خواستم. به نظر نمی رسد به دانستن این که آیا این سیستم عامل آخرین نسخه به طوری که نیاز به ثابت.

شما می توانید انتخاب کنید یکی از پنج درام کیت های مختلف – هر کدام با صداهای مختلف است. متاسفانه این برنامه را توضیح نمی دهد که آنها چه هستند.

عملکرد

زمانی که من برای اولین بار سعی کردم برنامه من نشسته بود کنار همسرم. من نمی خواهم به زحمت خود را, بنابراین من وصل من TaoTronics SoundLiberty 79 earbuds و دریافت این پیام:

چقدر بد می تواند از آن حق است ؟ من می توانم پاسخ این است که در یک کلمه افتضاح است. من انتظار دارم که آن را با توجه به تا حدودی طاقت فرسا به سیستم بلوتوث در دستگاه اما بین ران مرغ صدا که با تاخیر و پرش و یا تاخیر در موسیقی, موسیقی و طبل برای تلفن های موبایل در سراسر مانند بد دوبله فیلم هنرهای رزمی از 70s به. من هم سعی کردم با استفاده از Tronsmart عنصر نیروی بلندگوی بلوتوث و تا به حال نتایج مشابه. من با اکراه قلاب USB-C سیمی از earbuds که با من سامسونگ کهکشان S20 فوق العاده و wow – آنچه که یک تفاوت. همه چیز در هماهنگی و صدا بسیار بهتر است. من همچنین باید توجه داشته باشید که برنامه به شما می گوید که آن را به صدای بهتر با هدفون های سیمی حتی اگر شما با استفاده از این دستگاه بلندگو. در حالی که همگام سازی مسائل نیست به عنوان بد به عنوان زمانی که با استفاده از بلوتوث دستگاه های صوتی وجود دارد هنوز هم گاه به گاه همگام موضوع پس از هدفون های سیمی به نظر می رسد یک ضرورت است. من برای پیدا کردن که در نوع خود جالب به صورت بی سیم دستگاه کلرزنی. اما باید توجه داشت که هنگامی که شما باید هدفون وصل شده و با استفاده از دستگاه کلرزنی 100 ٪ خاموش. که قرعه کشی بزرگ با این دستگاه کلرزنی و آن آثار شگفت انگیزی هست.

باز کردن برنامه به شما می دهد گزینه های. این برنامه با پشتیبانی از دستگاه کلرزنی یک طبقه پدال درامز و گیتار را انتخاب کنید. من فقط فرستاده دستگاه کلرزنی.

کلیک کردن بر روی درام به ارمغان می آورد تا یک مجازی drumset.

شما نگه داشتن میله های رو به جلو و سطح و فشار دکمه قدرت برای کالیبره کردن چوب. از آن نقطه, برنامه حرکت دستگاه کلرزنی به عنوان شما انجام دهد.

مرکز طبل باس و درام. موقعیت یابی چوب در حدود 45 درجه به سمت راست به شما می دهد دسترسی به دام. 45-درجه به سمت چپ بسته بالا-کلاه. حدود 45 درجه به بالا و به سمت راست بالا تام و به سمت چپ سقوط سنج.

در این برنامه اندروید شما می توانید یک بازی توسط کلیک کردن بر روی کنترل کننده بازی آیکون و یا تمرین با کلیک کردن بر روی آیکون موسیقی. نسخه IOS نیز می تواند به شما دسترسی به موسیقی اپل حساب بنابراین شما می توانید درام همراه با موسیقی خود را.

دوباره نسخه آندروید فاقد آن است.

حالت تمرین به شما مراحل را از طریق به طور فزاینده ای دشوار و پیچیده تر می تپد.

حالت بازی است که بسیار شبیه گروه راک.

در پایان از این آهنگ شما نمره را دریافت کنید بنابراین شما می توانید تعیین اگر شما در حال گرفتن بهتر است. شما دریافت می کنید امتیاز بیشتری برای بازدید دوباره مثل Rock Band.

در اندروید, نرم افزار چند تا از آهنگ ها در چینی. برنامه IOS فارسی بود آهنگ هایی که من با آن آشنا باشد.

چیزی که من دوست دارم

 • بصری جالب و سرگرم کننده
 • به نظر می رسد آنها به خوبی ساخته شده و بسیار راحت برای نگه داشتن و استفاده از
 • خوب عمر باتری
 • بسیار پاسخگو به حرکت و موقعیت نسبی
 • بازی سرگرم کننده
 • هنگامی که با استفاده سیمی, هدفون صدا است که به خوبی همگام سازی شده و آنها سکوت

آنچه که من می خواهم تغییر

 • برنامه اندروید نیاز به برخی از کار
 • به روز رسانی سیستم عامل نیاز به آگاهی از نسخه فعلی
 • بهتر هماهنگ سازی اجازه می دهد تا برای بلوتوث بلندگو/هدفون استفاده کنید

افکار نهایی

من دوست داشتم AeroBand PocketDrum بیشتر از من انتظار می رود. آنها کار شگفت انگیزی خوب و بازخورد لمسی را احساس می کند خیلی خوب است حتی اگر آن را احساس نمی کند در واقع هدف قرار دادن یک درام. حرکت حساسيت نسبتا دقیق اما کمی مورد استفاده قرار گرفتن به. شاید این امر می تواند طبیعی تر اگر من در واقع یک درامر.

یکی از چیزهایی که از دست رفته است از یک drumset یک پدال پا اما AeroBand نیز به فروش می رساند PocketGuitar. PocketGuitar می تواند مورد استفاده به عنوان سنسور که کنترل kick/طبل در PocketDrum. که افزایش درام را تجربه کنید.

اگر شما یک درامر و در یک وضعیت که در آن یک اندازه کامل و کامل-حجم drumset نیست در کارت من می خواهم پیشنهاد در نظر گرفتن یک نگاه در PocketDrum. آن ممکن است پر کردن این فاصله برای شما و به شما که ضربت زنی رضایت بدون اعتقاد به همسایگان و یا همسر خود را.

قیمت: $169 ، 99 دلار
که در آن به خرید: آمازون – همچنین در دسترس برای $169 مستقیم از Aeroband
منبع: نمونه از اين محصول ارائه شده توسط Aeroband.

حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب