DEPSTECH WiFi borescope بررسی

نقد و بررسی – برسکپس, دستگاه های طراحی شده را به تصرفn تصویر از طریق یک ورودی کوچک استفاده می شود به هزینه صد

توسط RECORDEJADID در 25 اردیبهشت 1399

نقد و بررسی – برسکپس, دستگاه های طراحی شده را به تصرفn تصویر از طریق یک ورودی کوچک استفاده می شود به هزینه صدها دلار است. امروز مدل می تواند هزینه زیر 100 $با تشکر از کوچک سازی و تولید انبوه قطعات. اما آیا هزینه پایین تر به معنی با کیفیت پایین تر ؟ DEPSTECH فراهم کرده است WF060 برای بررسی. خوانده شده در برای دیدن آنچه که من فکر می کنم!

آنچه در آن است ؟

این DEPSTECH WF060 WiFi borescope تصویری و دوربین سیستم با یک باتری قابل شارژ و الکترونیک در پایان یک دوربین و یک چراغ آرایه دیگر با هر پایان متصل شده توسط یک راهنمای سیم و الکترونیک. Borescope می شود نام خود را به عنوان یک دامنه برای یک مته سوراخ یا سوراخ. این DEPSTECH WF060 است نه یک آندوسکوپ است که پزشکی-درجه ابزار در داخل به دنبال یک زندگی حیوانی است. این DEPSTECH WF060 WiFi دوربین انتقال هدف تصویر به آی فون یا دستگاه های آندروید در حال اجرا سفارشی DEPSTECH برنامه. برنامه پس از آن قادر به ضبط تصویر و یا ویدئو بر روی دستگاه.

چه چیزی در جعبه ؟

 • WiFi borescope
 • microUSB به کابل USB (برای شارژ)
 • کیت ابزار
 • 2 نوار چسب سازی باند
 • دستی
 • کارت گارانتی
 • کارت تماس

مشخصات سخت افزاری

 • رزولوشن: 5MP
 • حسگر تصویر: CMOS
 • حداکثر وضوح 2592 x 1944
 • افقی زاویه مشاهده: 80º
 • فاصله کانونی: 7 تا 40 سانتی متر (fixed focus)
 • قطر: 8.5 mm
 • ظرفیت باتری: 3350 میلی آمپر ساعت
 • دوربین و کابل رتبه بندی IP: IP67

طراحی و امکانات

Unboxing

این دوربین می آید در یک رول-top box با یک زبانه قفل. آن است که دوام جعبه است که همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای ذخیره سازی پس از باز کردن.

موارد آزادانه ذخیره شده در داخل وجود ندارد را درج می کند به نگه داشتن چیزهای از نورد در اطراف. دوربین کابل می آید منظمی مارپیچ برگزار شد و در محل توسط دو نوار چسب روابط کابل. به نظر می رسد شسته و رفته است که من نمی خواهم برای باز کردن آن است. Borescope می آید با قلاب, مغناطیس, و, آینه, ابزار طراحی شده برای موضوع بر روی پایان این دوربین در هر بشکه رسید. آنها می آیند در یک ظرف پلاستیکی. دوربین نیز با یک سیم کارت ابزاری است که ممکن است مورد استفاده برای ضربه زدن به دکمه تنظیم مجدد در کنار واحد.

جعبه یک برچسب با استفاده از شفافیت برنامه. برچسب روی جعبه من اطلاع بدید که من محصول تولید شده در شنژن گوانگدونگ چین.

راه اندازی

این دوربین تنها با این نسخهها کار با DEPSTECH برنامه. این DEPSTECH برنامه موجود در فروشگاه اپل و یا در Google Play. آندروید برنامه درخواست دسترسی به عکس ها, رسانه ها و فایل های. IOS برنامه نیاز به دسترسی به عکس های خود را هنگام گرفتن اولین عکس و یا ویدیو. کدام دستگاه استفاده می شود باید پیکربندی شده برای برقراری ارتباط با WiFi SSID منتقل شده توسط دوربین. برای مرجع آسان دوربین به طور پیش فرض نام و رمز عبور در کنار واحد.

یکی از چیزهایی که من پیدا کردم بسیار جالب است که آنتن WiFi اجازه می دهد تا بیش از یک اتصال پس از چند دستگاه استفاده می شود برای مشاهده دوربین, را, تصاویر, تغییر وضوح تصویر و یا ضبط ویدئو. هنگامی که یک دستگاه تغییر رزولوشن تغییر اجرا بر روی هر دستگاه متصل. زمانی که اختصاص داده شده دکمه دوربین فشرده بر روی دوربین برای ثبت عکس یا ویدئو ضبط ساخته شده است در هر دستگاه.

طراحی

طراحی DEPSTECH WF060 WiFi borescope ساخته شده است به اجازه عملیات یک دست در حالی که از سوی دیگر می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای هدایت و کنترل و کابل متصل به دوربین است. الکترونیک و باتری end واحد 4.75 اینچ طول در حدود 1.25 اینچ در قطر. محور راست است اما شعاع مستطیلی است و دارای یک سمت تخت. برگزاری آن است که بسیار مانند برگزاری یک چتر جمع و جور رسیدگی است. این پورت شارژ است که در پایه واحد اما تمام کنترل های دیگر قرار دارد به سمت بالا. سمت چپ یک دکمه پاور و دکمه تنظیم مجدد. دکمه تنظیم مجدد باید فشرده با یک شی اشاره کرد. جلو دارای یک آرایه چراغ برای نشان دادن قدرت باتری و WiFi, وضعیت, یک تصویر ضبط دکمه ای که فشرده شود می تواند به سرعت برای گرفتن یک تصویر و یا فشرده برای مدت زمان طولانی برای شروع یک ویدیو و یک ضامن سوئیچ است که می تواند فشرده در بالا به زوم در و یا در پایین به زوم کردن. عملکرد زوم دیجیتال زوم است که اعمال می شود پس از تصویر گرفته شده است. در سمت راست یک دکمه برای روشن و خاموش کردن لامپ LED در بالای واحد دستی و ضامن سوئیچ برای تنظیم روشنایی Led های اطراف دوربین به بالا و متوسط و پایین و یا خاموش. تمام کنترل های سیاه و سفید به جز ضبط تصویر و دکمه ی نارنجی. بالای واحد دستی دارای کابل و یک لامپ LED به سمت عقب در زیر کابل.

وجود دارد قابل توجه ضد فشار گارد در اطراف کابل به اطمینان حاصل شود که آن را شکستن نیست و یا سست آمده از واحد دستی. من تست دوام پیوست که این جای تعجب قطع آشکار یک نوع استاندارد-USB داخل. آن من فکر کردم که اگر رابط کاربری استاندارد شاید ارتباطی است بیش از حد. من وارد یک Microsoft LifeCam Studio مدل 1425 به حافظه و کشف کردند که اطلاعات پین شد و نه اتصال. من chamfered سیاه و سفید لاستیک در پلاگین با فایل و reinserted این LifeCam. من تعجب به کشف کنند که DEPSTECH WF060 WiFi رسیدگی انتقال سیگنال به تلفن. من هم سعی کردم با اتصال DESPTECH دوربین به لپ تاپ و کشف کرد که این دوربین نیز مشغول به کار به طور مستقل از اداره کند. اما Led های اطراف دوربین نه روشن. حدس من این است که مسئولیت رسیدگی به است و با استفاده از USB محافظ برای حمل ولتاژ برای Led ها

کابل 16 فوت و پنج اینچ از دسته شمشیر از واحد دستی به نوک دوربین. این کابل حدود 3/8 اینچ در قطر. وجود دارد یک سفتی به کابل است که اجازه می دهد تا دوربین به تحت فشار قرار دادند همراه با کابل پشت آن است. کابل و سفت به اندازه کافی برای نگه داشتن دوربین درست در حدود 32 اینچ اما پس از آن, وزن دوربین و بی ثباتی از کابل باعث آن را به سقوط.

دوربین ماژول 5/8 اینچ در قطر و 2 1/8 اینچ طولانی است.

رابط کاربری به کابل امن است اما یک بیت از یک شانه است که ممکن است گرفتار در چیزی است که هنگامی که در تلاش برای حذف دوربین از بازرسی.

این برای من اتفاق افتاده بود که من تست دوربین در گرمایش مجاری. من کمی از نوار الکتریکی را می توان مورد استفاده برای این انتقال تدریجی تر. جلوی دوربین است, رشته اجازه نصب و راه اندازی ابزار. دوربین و ابزار همه gun-metal grey پایان آنودایز. این دوربین همراه با یک قاب برای محافظت از موضوعات اما نصب این باعث ایجاد یک لبه است که ممکن است گرفتار در بازرسی منطقه است.

قلاب ابزار فراهم می کند خانم های محترم نظر پس از آن نصب شده است, حتی اگر آن را به نظر می رسد مانند آن را بلوک اکثریت لنز دوربین. من اینجا هستم چیدن کلید من من کاهش یافته است بر روی عرشه پشت سر من تنها با نگاه کردن به این ویدئو دریافت شده توسط دوربین.

آینه نیست کاملا پوشش کل میدان دید.

این ممکن است گیج کننده به نگاه اما من برگزار شد به جهت دوربین اگر وجود دارد برخی از مشاهده آنچه که مستقیم به جلو به عنوان بخشی از میدان دید است. شما می توانید شن و ماسه های رنگی عرشه چتر در محیط شات از نرده های عرشه. من نگه داشتن دوربین به صورت عمودی به این تصویر.

آهنربا می آید با یک طراحی آهنربا نصب شده در نکته اما این است که نقره ای رنگ و نشان دهنده LED لامپ چراغ.

من چسب یک دایره از کاغذ ساخت و ساز در این ابزار به کاهش مقدار نور منعکس شده است. و که به نظر می رسید برای کمک به.

یکی دیگر از ابزار من دوست دارم برای دیدن شامل یک توپ به طوری که دوربین استراحت نمی کند به طور مستقیم در داخل هر حال بازرسی. میلواکی 48-53-0113 M-SPECTOR 360 لوله های راهنمای پیوست است در طراحی شبیه به آنچه که ممکن است مفید باشد برای این دوربین اما من نمی تواند تعیین اگر این دلبستگی را به کار در DEPSTECH WF060 WiFi دوربین.

عملکرد

دستی واحد در زمان کمتر از 6 ساعت به شارژ باتری کاملا خالی به طور کامل پر کشید و بین 2 W و 2.75 W که برابر است دارای 33oo mAh. دوربین را جلب تقریبا 4 W اگر آن را به برق وصل است در حالی که عامل. به این دلیل که دوربین می تواند در حالی که شارژ با استفاده از یک باتری خارجی اجازه به دوربین مورد استفاده قرار گیرد برای تمدید عملیات.

من در زمان یک زن و شوهر از فیلم ها از دوربین در عمل یکی در گرمایش مجاری و یکی به دنبال از طریق لوله تخلیه از من TPV در آبگرمکن. من تا به حال برخی از مشکل در هدایت دوربین تا گرم مجرای.

بازرسی TPV صندلی شیر با دوربین نسیم بود.

چیزی که من دوست دارم

 • کیفیت ساخت خوب
 • یک تصویر واضح در داخل محدوده فوکوس

آنچه که من می خواهم تغییر

 • اضافه کردن یک لوله راهنمای ابزار.
 • اضافه کردن یک آداپتور برای تأمین انرژی Led با استفاده از یک اتصال USB مستقیم

افکار نهایی

Borescope دوربین است که یکی از این ابزار است که ممکن است هر روز استفاده می شود اما ضروری است هنگامی که شما به آن نیاز دارید. داشتن یک DEPSTECH WF060 WiFi borescope انتخاب خوبی است چرا که از آن چند گزینه های اتصال, روشن, تصویر, سفت کابل و ارزان قیمت.

قیمت: $65.99 قیمت به $67.99
که در آن به خرید: موجود در DEPSTECH و آمازون
منبع: نمونه از اين محصول ارائه شده توسط DEPSTECH.

حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن