CVS فقط کاهش یافته است, اصلی, بمب, و مردم در حال ناجور

CVS فقط یک اطلاعیه با هدف ساخت آن را آسان تر برای مردم را به نسخه خود را تحویل داده است. اگر چه CVS فروشگاه ها

توسط RECORDEJADID در 20 اردیبهشت 1399

CVS فقط یک اطلاعیه با هدف ساخت آن را آسان تر برای مردم را به نسخه خود را تحویل داده است. اگر چه CVS فروشگاه ها هنوز باز به عنوان یک کسب و کار ضروری آن می تواند استرس زا برای رفتن به فروشگاه و مخاطره آمیز است اگر شما در حال ضعف سيستم ايمنی و یا ارشد.

با که در ذهن CVS تیمی با یو پی اس برای راه اندازی یک راه جدید برای تحویل نسخه: هواپیماهای بدون سرنشین است.

CVS app

شاتر

با توجه به کسب و کار خودی "یو پی اس و CVS اعلام کرد ... هواپیماهای بدون سرنشین-تحویل نسخه شروع خواهد شد در اوایل ماه مه. در ابتدا تحویل خواهد شد رفتن به روستاها بزرگترین جامعه بازنشستگی در ایالات متحده است. این 135,000 ساکنان فلوریدا جامعه قادر خواهد بود به داروهای تجویزی تحویل به خانه های خود."

prescription

شاتر

این مقاله ادامه "در ابتدا هواپیماهای بدون سرنشین تنها کامل پروازهای کمتر از نیم مایل حذف نسخه در یک محل در نزدیکی بازنشستگی جامعه در مرکزی فلوریدا است."

CVS

شاتر

این آن را آسان تر برای در خطر اعضای جامعه به ماندن در خانه و عمل اجتماعی فاصله در حالی که هنوز نسخه خود نیاز به ملاقات کرد.

pills

شاتر

اسکات قیمت یو پی اس, رئیس استراتژی و تحول افسر توضیح داد در بیانیه ای اعلام کرد: "ما بدون سرنشین تحویل خدمات کمک خواهد کرد CVS امن و کارآمد تحویل دارو به این بزرگی بازنشستگی جامعه را قادر می سازد ساکنان برای دریافت داروها بدون ترک خانه های خود."

او ادامه داد: "UPS متعهد به بازی بخشی خود را در مبارزه با COVID-19 و این است یکی دیگر از راه های ما می تواند ما را پشتیبانی بهداشت و درمان مشتریان و افراد با راه حل های نوآورانه."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب