مشتریان نمی توانند باور برگر کینگ فقط این را از منوی خود را قطع

برگر کینگ فقط پای سیب کلاسیک خود را از منوی آن قطع، و مشتریان بسیار غمگین برای دیدن آن بروید! زنجیره هلندی پای

توسط RECORDEJADID در 20 مرداد 1399

برگر کینگ فقط پای سیب کلاسیک خود را از منوی آن قطع، و مشتریان بسیار غمگین برای دیدن آن بروید!

زنجیره هلندی پای سیب یک درمان مورد علاقه در میان مشتریان برگر کینگ بود. متاسفانه، با توجه به عرضه کننده برگر کینگ متوقف کردن تولید پای سیب، زنجیره فست فود دیگر نمی تواند در خدمت این مشتری مورد علاقه است.

برای هر چیزی که می دانیم به خواندن ادامه بده!

راه جدید نابغه برای از بین بردن فلاش های داغ بدون هورمون

Burger King

Shutterstock

یک سخنگوی شرکت به فاکس کسب و کار گفت، "رستوران برگر کینگ دیگر پای سیب به عنوان بخشی از منوی دسر ما ارائه خواهد شد از تامین کننده ما است دیگر تولید محصول."

دسر در حال حاضر قابل توجه غایب از منوهای آنلاین، و تنها در دسترس خواهد بود در مکان در حالی که آخرین تدارکات، با توجه به Chewboom.

apple pie

Shutterstock

با این حال، هنوز هم وجود خواهد داشت مقدار زیادی از راه برای دریافت حل شیرینی خود را در محل خود برگر کینگ. زنجیره فست فود هنوز هم ارائه پای اپل خود را (که در جیب شیرینی سرو می شود، نه مانند برش های پای سیب هلندی).

همچنین آنها ارائه می دهد وانیل، شکلات، و تکان توت فرنگی؛ شکلات و توت فرنگی sundaes; وانيل سرويس نرم؛ پر کردن یک دونه؛ هرشي ® پاي آفتابي؛ و پادشاه فيوژن با ®.

Burger King

Shutterstock

موضوع Reddit به اخبار غمگین هلندی اپل پای واکنش نشان داد، و مشتریان قطعا ناراحت هستند. برخی حتی امیدوار ند که قبل از اینکه به طور کامل فروخته شوند، به صورت عمده، پا ها را بخرند!

برخی نیز تصمیم گرفته اند که به طور کامل به برگر کینگ رفتن را متوقف کند، و می گویند که آنها فقط برای پای سیب به آن جا رفته اند. یک کاربر Reddit نوشت: "همین جا، من در ناباوری در حال جستجو برای گم شدن مرموز بوده ام. اين تنها دليليه که از بي کي سفارش ميدم فکر کنم به مک دونالدز برميگرده

Burger King

Shutterstock

اگر چه بعید به نظر می رسد که پای اپل هلندی را باز خواهد گشت، به خصوص با توجه به این واقعیت است که آن را تامین کننده بود نه BK که تصمیم گرفت، مشتریان هنوز هم امیدوار به دیدن آن بازگشت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de