کروناویروس: چگونه کالج ها و دانشگاه های انتاریو در تلاش برای محافظت از دانشجویان محل اقامت پردیس

به عنوان هیئت مدیره مدرسه ابتدایی و متوسطه در سراسر انتاریو نهایی برنامه برای سال آینده در میان همه گیر کروناو

توسط RECORDEJADID در 11 شهریور 1399

به عنوان هیئت مدیره مدرسه ابتدایی و متوسطه در سراسر انتاریو نهایی برنامه برای سال آینده در میان همه گیر کروناویروس در حال انجام، بسیاری از دانش آموزان پس از متوسطه خواهد شد در حال حرکت به اقامت پردیس در روزهای آینده برای آماده شدن برای سال تحصیلی خود را.

راشل کلارک، مدیر خدمات مسکن دانشگاه اتاوا (uOttawa) به گلوبال نیوز گفت: «حرکت به محل اقامت همیشه هر سال یک چالش است، اما امسال به طور مطمئن به طور باورنکردنی چالش برانگیز بوده است.»

"ما با اطلاعات همیشه در حال تغییر و در حال تحول کار می کنیم، و بنابراین شما ممکن است یک روز برنامه ای بسازید که بر اساس اطلاعات جدیدی که روز بعد از سلامت عمومی بیرون می آید تغییر کند."

هنگامی که از او دستورالعمل بازگشایی خواسته شد، سخنگوی وزارت کالج ها و آموزش انتاریو گفت که ۴۵ نهاد پس از متوسطه این استان اجازه دارند با استفاده از دستورالعمل های دور شدن فیزیکی و چسبیدن به محدودیت ظرفیت، برای آموزش های فردی بازگشایی شوند.

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

اما وقتی صحبت از عملیات می شود، این وزارتخانه کالج ها و دانشگاه ها را خودمختار می تلقی کرد و آن را به هر نهادی ترک کرد تا سیاست هایی را برای امکانات پردیس و اقامت توسعه دهد. این تصمیم به معنای کارکنان آن موسساتی بوده است که با نزدیک به سه دوجین واحد بهداشت عمومی انتاریو کار می کنند تا برنامه ریزی خود را آگاه کنند.

گلوبال نیوز با چندین موسسه پس از متوسطه برای به دست آوردن حس مدارس در حال آماده شدن برای استقبال از دانش آموزان به اقامتگاه های پردیس در سراسر انتاریو صحبت کرد.

محل اقامت سرسام آور حرکت می کند تا صورت گیرد

کلارک گفت اوتاوا به طور معمول می بیند که حدود ۴۲۰۰ دانش آموز به ۱۱ ساختمان اقامتی مدرسه نقل مکان می کنند. امسال ، او گفت : تقاضا برای مسکن در محوطه دانشگاه کاهش یافته است قابل ملاحظه ای -- با اشاره به حدود 1،000 دانش آموزان خواهد شد در حال حرکت به پنج ساختمان بیش از نه روز.

دانش آموزان ملزم به شرکت در جلسات آموزش آنلاین قبل از تاریخ حرکت خود بودند و آنها ملزم به امضای یک افزودنی به توافق اقامت استاندارد، تعیین انتظارات و الزامات برای پیروی از دستورالعمل های مربوط به COVID-19.

کلارک می گوید: «همه ساکنانی که در محل اقامت زندگی می کنند بر عهده ما هستند و بنابراین ما هر کاری که لازم باشد انجام خواهیم داد تا سلامت و ایمنی مداوم آنها تضمین شود و اگر این بدان معناست که در اعمال پیامدهای ما سخت گیرانه تر است آنوقت ما این کار را انجام خواهیم داد.»

ادامه مطلب: ملکه، بهداشت عمومی از بازگشت دانش آموزان می خواهد به اقدامات احتیاطی COVID-19 اضافه شده

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

کالج هامبر در تورنتو نیز از کاهش ثبت نام اقامت خبر داد چرا که روزانه درهای خود را در افزایش های دو ساعته برای شش دانش آموز در یک زمان باز می کند تا تا ۸ سپتامبر حرکت کند. در سال های گذشته، پردیس های شمال و لیک ساحل می توانستند ۱۴۴۵ دانش آموز ترکیبی را در خود جای دهند.

[ ثبت نام در خبرنامه ضریب هوشی سلامت ما برای آخرین به روز رسانی کروناویروس ]

با احتیاط COVID-19، آن حداکثر به 364 دانش آموز در پردیس شمال و 220 در پردیس Lakeshore قطع شد. اما یک سخنگوی گفت تقاضا پایین و در حال حاضر کمتر از 300 دانش آموز در هر دو پردیس وجود دارد.

در کالج Fanshawe در لندن، اونت، مدرسه در حال در نظر گرفتن یک رویکرد حتی تدریجی تر به حرکت در. دو دانش آموز در یک زمان یک شکاف یک ساعته برای انتقال وسایل خود را به واحدهای خود را دریافت خواهید کرد - 45 دقیقه برای حرکت واقعی و 15 دقیقه گذشته برای ضدفونی کردن هر سطح لمس بالا آن دانش آموزان در تماس با آمد.

دانشجویان بین المللی در حال گرفتن زمان های اولیه به منظور اجازه می دهد برای قرنطینه اجباری 14 روز.

دانشگاه کوئین در کینگستون شاهد آغاز دوره حرکت سرسام آور خود از روز سه شنبه خواهد بود و تا پایان هفته اجرا خواهد شد. حدود ۲۳۰۰ دانش آموز در اقامتگاه های سال های ۲۰۲۰ تا ۲۰۲۱ و حدود ۴۰۰ دانش آموز در یک روز در حال حرکت خواهند بود. دانشگاه و بخش بهداشت عمومی محلی از هر دانش آموزی که از منطقه ای با انتقال فعال به کینگستون می آیند می خواهند تا قبل از رفتن به مدرسه برای کروناویروس آزمایش شوند.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن