سرهنگ Littleton, No. 41, فرمانده کیف, نقد و بررسی

نقد و بررسی – من انجام سرهنگ لیتلتون شماره 1943 هدایتگر کیسه با من تقریبا هر روز من را به این و آن سفر کرده ا

توسط RECORDEJADID در 17 اردیبهشت 1399

نقد و بررسی – من انجام سرهنگ لیتلتون شماره 1943 هدایتگر کیسه با من تقریبا هر روز من را به این و آن سفر کرده است با من در اطراف ما و جهان است. این است ایده آل برای حمل من EDC دنده و یک لپ تاپ و یا قرص...علاوه بر آن دارای یک نگاه این است که واقعا همه خود را دارد. حتی پس از نزدیک به یک دهه از استفاده از این پیر جهان خورجین هنوز هم می شود کار انجام می شود بدون پلک زدن یک چشم. که گفت:, آن است که بسیار ناب و معنی و در آن روز من را به من ناهار و لباس تمرین من باید به حمل کیسه های مختلف در علاوه بر این به هدایتگر و یا به سادگی یک کیسه بزرگتر است که می تواند نگه داشتن همه cr@p. خوبی برای ارائه برای کسانی که نیاز به بیشتر, ظرفیت تخلیه سرهنگ لیتلتون به تازگی منتشر پلاک 41 فرمانده کیف که امیدوارم کار خوبی انجام می شود.

آنچه در آن است ؟

شماره 41 فرمانده کیف یکی از آخرین تولیدات از سرهنگ لیتلتون کارگاه. این بزرگ کیسه های دست ساز از تمام دانه جلا و خشک-آسیاب امریکایی هدایت پنهان کردن چرم و الهام گرفته شده بود توسط سرهنگ به طور کامل بازسازی 1941 دوج فرمانده اتومبیل (تصویر بالا). فرمانده کیف است که به سادگی به اندازه و طراحی شده است برای حمل یک ارزش مقدار از چرخ دنده ها.

چه چیزی در جعبه ؟

 • سرهنگ Littleton, No. 41, فرمانده کیف
 • محافظ بوم پنبه کیسه گرد و غبار
 • بازرسی و گارانتی کارت
 • ماه پای کوکی

مشخصات سخت افزاری و امکانات

 • به طور کلی ابعاد بیرونی 16 ⅞ "W x 13"H x 5"D در پایین
 • ابعاد داخلی هستند 16.5"W x 12"H x 5"D در پایین
 • منحصر به فرد Y-بند جلو با یک تنگ یا کمربند دست و پنجه نرم بسته شدن
 • چرم دسته و بند شانه قابل جابجایی
 • بند شانه قابل تنظیم با پد راحتی: 34.5" – 42.5"
 • بزرگ 13 ⅞ "W x 6 ⅞ "ثانیه جیب عقب تزئین شده با یک شماره سریال-شماره جسم گلوله مانند سپر
 • دو در داخل تقسیم و جیب برای کسب و کار, کارت, قلم گوشی, و غیره.
 • ممکن است شخصی با سه بلوک حروف در یک بشقاب برنج تحت فلپ
 • بسته بندی محصول شامل یک محافظ بوم پنبه کیسه گرد و غبار با سرهنگ Cameo آرم.
 • موجه

طراحی و امکانات

شماره 41 فرمانده کیف زندگی به سرهنگ لیتلتون شهرت باور نکردنی پیر جهان ساخت و کار. فرمانده یک کیسه بزرگ طراحی شده برای انجام بسیاری از مسائل را به عنوان شما حرکت را از طریق جهان را به خود...شامل همه خود را EDC دنده لپ تاپ و/یا قرص تمرین لباس باقی مانده برای ناهار ،

به من گفت: فرمانده بزرگ است و در اینجا شما می توانید ببینید وجود دارد دو بخش داخلی. بخش اصلی بسیار بزرگ است (16.5"W x 12"H x 5"D) و که در آن من انجام Tupperware و تمرین دنده. پشت دمپایی جیب جایی است که من حمل لپ تاپ یا آی پد.

قطعه ای از چرم جدا کردن این دو بخش دارای بسیاری از دمپایی جیب برای کسب و کار کارت های قلم pocketknife تلفن و غیره. برای دسترسی آسان و نگه داشتن همه چیز سازمان یافته و نه تند در اطراف ،

بالای کیف بسیار خوبی انجام شده است. این کار چرم, دوخت و فوق العاده reenforcing زرق و برق دار است. فلپ جلو دوخته است و پرچ به پشت/بدنه اصلی کیف. مثل بقیه سرهنگ خلق بسیاری از کیسه های سخت افزار جامد است برنج...

...با این استثنا بودن "متمایز" راد مس پوشا زیرین فلپ بالا برای اضافه کردن قدرت و کمک به به طور مساوی توزیع وزن کیسه زمانی که به طور کامل لود. شما همچنین می توانید ببینید که در آن رسیدگی و نقاط اتصال برای بند شانه متصل به نوار مس برای قدرت اضافه شده است.

جلو بسته شدن سیستم نیز بسیار به سادگی انجام می شود نه تنها یک مهندسی نظر اما زاهدانه هست. منحصر به فرد Y-طراحی بند در مقابل در کیسه را تقویت می کند منقار & قلاب محکم بستن دست و پنجه نرم بسته شدن سیستم نگه می دارد که فلپ اصلی و ایمن بسته شده است.

پشت کیف نسبتا بزرگ (13 ⅞ "W x 6 ⅞ "ثانیه) دمپایی جیب های بزرگ به اندازه کافی برای حمل مدارک, قرص, لپ تاپ کوچک و غیره.

پایه شماره 41 فرمانده دو صف با ضخامت چرم پرچ شده همراه با برنج پا برای نگه داشتن کیسه کردن زمین است و بخشی از مهندسی به نگه داشتن کیف مستقل و درست.

کیفیت و صنعتگری

من عاشق این جا به پایان برسد و طرز کار می رود که به همه سرهنگ لیتلتون محصولات. شماره 41 فرمانده کیف این قاعده مستثنی است که تاکنون در دنیای طراحی و ساخت هستند و واقعا به هیچ یک دوم. مثل من هدایتگر کیسه, من مطمئن هستم که فرمانده تنها به بهبود به عنوان آن را می شکند و در سنین.

همراه با مواد با کیفیت بالا و ساخت و ساز همه از کیسه های مختلف آمده است که از سرهنگ لیتلتون کارگاه متمایز هستند و در بسیاری از راه های منحصر به فرد در طراحی. شماره 41 فرمانده متفاوت است, در علاوه بر این به Y-طراحی بند و منقار & قلاب محکم بستن دست و پنجه نرم بسته شدن سیستم در مقابل کیسه وجود دارد بسیاری از دیگر خوبی لمس سراسر کیسه. هر کیسه دارای شماره سریال خود را برجسته بر روی برنج وارد جسم گلوله مانند سپر پرچ به عقب کشویی جیب. این بشقاب برنج تحت فلپ جلو می تواند شخصی با سه بلوک حروف واقعا به این کیسه خود را...

من یک تجدید حیات در این کشور امروز برای محصولات ساخته شده در امریکا است. تمرکز ما این است که برای طراحی و ایجاد محصولات صحبت می کنند که به زمان مفتخر سنت را ساخته اند که این کشور بزرگ مانند دست ساز ساخت معتبر غنی چرم و طرز کار با کیفیت. تاپیک دلتنگ احساس در مورد محصولات ما . . . بسیاری از آنها می تواند ساخته شده از 100 سال پیش و بسیاری از آنها ساخته شده با استفاده از turn-of-the-20th-century روش و ماشین آلات. محصولات ما درست Americana; جعلی به عنوان پدران ما در نظر گرفته شده توسط افرادی که مراقبت و غرور را در ساخت یک محصول زیبا.

اضافه کنم این نقل قول از پلاک 41 فرمانده webpage علت آن حلقه ها آنقدر واقعی به من. من به عنوان بمب هزینه و بنگ برای جفتک انداختن از این کیف آن را به من به ارمغان آورد به من هدایتگر کیسه. در بسیاری از سال را من انجام داده اند که کیسه با من از طریق تعداد بی شماری از دستگاه های با تکنولوژی در هزینه من (و همسرم) حتی نمی خواهید به فکر می کنم و...آن را outlasted همه آنها را. نکته من این است که شماره 41 فرمانده کیف گران است هر چند مسلما بنابراین بسیاری از چیزهایی که این روزها اما تعداد کمی از گذشته خواهد شد و در کنار شما خواهد بود بسیاری از سال ها و یا دهه ها این کیسه خواهد بود.

حمل و آرامش

خالی این کیسه وزن آن در حدود 4.5 پوند و زمانی که به طور کامل بارگذاری (البته وابسته به آنچه من حمل) است که نزدیک به 9-10 پوند است.

حتی اگر پلاک 41 کیف می تواند بسیار سنگین زمانی که به طور کامل لود شده من در بر داشت فرمانده بسیار راحت برای حمل در اطراف. دسته نرم است به خوبی با اندازه و آسان به گرفتن.

فرمانده سواری به راحتی شانه نه بیشتر از یک بار در همه. بند شانه متحرک دارای یک کشویی "آسایش پد" و قابل تنظیم است در طول 34.5" – 42.5".

چیزی که من دوست دارم

 • قدیمی جهان ساخت و طراحی
 • ظرفیت بزرگ و به خوبی سازماندهی شده
 • ضخامت کامل دانه جلا و خشک-آسیاب امریکایی هدایت پنهان چرم
 • برنج جامد سخت افزار
 • بسیار خوب مهندسی تقویت شده
 • راحت حمل
 • قابل جابجایی بند
 • عالی گارانتی

چه نیاز به بهبود

در اینجا یک ویدیو از سرهنگ راه رفتن ما از طریق طراحی و ویژگی های پلاک 41 فرمانده کیف.

افکار نهایی

من موفق به دریافت پلاک 41 فرمانده کیف درست قبل از اقامت در خانه راهنمایی/سفارش آنلاین آمد در اینجا در واشنگتن به طوری که این کیسه دارای نه واقعا دیده می شود نور روز. من شده اند قادر به آن را از طریق روال معمول اما طول می کشد که هیچ چیز دور از باور نکردنی آن پیر جهان ساخت و به طور کلی کیفیت. فرمانده بزرگتر ظرفیت کار عالی ترکیب من EDC دنده از من 1943 هدایتگر کیسه و من غذا و لباس از نیروی هوایی کلاه کیف بسیار شیک و فوق العاده خوب ساخته شده خورجین. هر چند من مطمئن هستم که مانند بسیاری از شما, من به دنبال به جلو به بازگشت به زندگی عادی و برای من در نظر گرفتن این کیسه در اولین سفر خود.

قیمت: $910
که در آن به خرید: شماره 41 فرمانده کیف به طور مستقیم از سرهنگ لیتلتون.
منبع: نمونه از اين محصول ارائه شده توسط سرهنگ لیتلتون.

حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب