شهر تورنتو آماده اصلاح خدمات در صورت تجدید حیات کروناویروس: مقامات

مقامات روز دوشنبه گفتند شهر تورنتو آماده اصلاح خدمات در صورت تجدید حیات کروناویروس است.دکتر آیلین دو ویلا، افس

توسط RECORDEJADID در 10 شهریور 1399

مقامات روز دوشنبه گفتند شهر تورنتو آماده اصلاح خدمات در صورت تجدید حیات کروناویروس است.

دکتر آیلین دو ویلا، افسر پزشکی بهداشت این شهر، گفت که درجه ای از تجدید حیات COVID-19 «اجتناب ناپذیر» است.

او در بیانیه ای اعلام کرد: «موفقیت ما در زندگی با ویروس تا حد زیادی به انتخاب هایی بستگی دارد که همه ما برای به حداقل رساندن خطر برای خودمان و دیگران در ماه های آینده انجام می دهیم.»

ادامه مطلب: انتاریو ۱۱۴ مورد جدید کروناویروس را با نزدیک به ۲۵۱۰۰ آزمایش انجام شده گزارش می دهد

"ما همچنان به شدت قهرمان حفاظت موثر است که تورنتو به خوبی خدمت کرده اند از همه گیر در اینجا آغاز شد: دست شویی مکرر، دور شدن فیزیکی و ماسک پوشیدن."

شهر روز دوشنبه طرح تجدید حیات منتشر کرد، که در میان چیزهای دیگر، می تواند شامل پوسته پوسته شدن پشت تفریح و خدمات مراقبت از کودکان در صورت نیاز باشد.

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

امکانات تفریحی می تواند مورد نیاز برای بستن دوباره و ممکن است سازگار برای ایجاد سایت های توزیع مواد غذایی و پناهگاه. امکانات رفاهی پارک نیز ممکن است مجبور به کرکره شود.

مقامات می گویند اگر این استان نیاز به مراکز مراقبت از کودکان دارای مجوز برای بستن دوباره داشته باشد، این شهر آماده است تا مراکز مراقبت از کودکان اضطراری رایگان را برای کارگران ضروری افتتاح کند.

[ ثبت نام در خبرنامه ضریب هوشی سلامت ما برای آخرین به روز رسانی کروناویروس ]

مقامات شهر گفتند اقدامات پيشگيری از عفونت همچنان در خانه های مراقبتی درازمدت در محل قرار خواهد گرفت، در حالی که حمايت از نتايج آسيب پذير آماده است تا در صورت نياز مقياس بندی شود.

طرح خدمات COVID-19 TTC مقیاس پذیر برای تغییر سطح خدمات است؛ مقامات می گویند اقدامات بهداشتی که در حال حاضر بر روی سیستم ترانزیت صورت می گیرد، همچنان حفظ خواهد شد.

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

در همین حال ، تورنتو بهداشت عمومی افزایش سطح کارکنان در کمی برای اطمینان از ردیابی قرارداد می تواند موثر باشد اگر موارد کروناویروس سنبله.

مشاهده لینک »

© 2020 Global News, a division of Corus Entertainment Inc.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de