CIGA طراحی J سری Zen Karesansui مکانیکی گاه شمار نقد و بررسی

CROWDFUNDING, نقد و بررسی – برای سال های بسیاری از من شده اند در یک ساعت جمع آوری مکانیکی ساعتهای اتوماتیک بود

توسط RECORDEJADID در 18 تیر 1399


CROWDFUNDING, نقد و بررسی – برای سال های بسیاری از من شده اند در یک ساعت جمع آوری مکانیکی ساعتهای اتوماتیک بودن اولویت من و مسلط مجموعه من به غیر از من smartwatches. در اوایل سال جاری CIGA طراحی من فرستاده خود را در سری Z مکانیکی تیتانیوم و من آن را دوست داشت, بنابراین من خیلی خوشحال هستم که آنها در حال حاضر به دنبال ارسال این CIGA طراحی J سری Zen Karesansui مکانیکی گاه شمار به تست و بررسی.

آنچه در آن است ؟

این CIGA طراحی J سری Zen Karesansui مکانیکی گاه شمار طراحی شده است به منظور افزایش تجربه از جریان زمان و مدیتیشن و ذن. این ویژگی های سه ساعت دست که عبور در یک تعداد بی شماری از جایگشت به شکل های مختلف فریبنده جلوه های بصری. بلند دقیقه و دست دوم با هم برابر هستند در طول و دهانه در سراسر کل شماره گیری نمایید. با هم, آنها عبور در زمان های مختلف به شکل های مختلف الگوهای بصری و متقارن X-اشکال است.

چه در جعبه


1 x CIGA طراحی J سری Zen Karesansui مکانیکی گاه شمار
1 x دیده بان فولاد ضد زنگ گروه
1 x سیلیکون باند دیده بان
من x ارائه جعبه با چاپ دستورالعمل
1 x باند دیده بان تنظیم ابزار

طراحی و امکانات

مشخصات

امکانات:

در مقابل سازمان دیده بان وجود دارد که همه به صورت نقره ای با دست است که گسترش به تقریبا کل قطر از سازمان دیده بان. داخلی طراحی مکانیکی قابل مشاهده است در مرکز و قرمز وجود دارد انعکاسی مواد در لبه های لحظه به لحظه و یک ساعت دست. CIGA فراهم می کند دو باند. (این گروه فولاد ضد زنگ است که در زیر نشان داده شده)


این عکس بعدی را نشان می دهد سازمان دیده بان را در معرض طراحی مکانیکی از پشت.
سازمان دیده بان باند با آمدن بهار کلیپ های آسان برای نصب و حذف.

عملکرد

هدف ذن از CIGA طراحی:
CIGA J سری متشکل از سه لایه است که می توان در بسیاری از راه های, هر یک از ما احساس در صلح و با هدف بیشتر از طریق دوره از زمان.

فیزیکی مفهوم طراحی:
"سه ساعت دست صلیب در یک تعداد بی شماری از جایگشت به شکل های مختلف فریبنده جلوه های بصری.

بلند دقیقه و دست دوم با هم برابر هستند در طول و دهانه در سراسر کل شماره گیری نمایید. با هم, آنها عبور در زمان های مختلف به شکل های مختلف الگوهای بصری و متقارن X-اشکال است که شادی به ناگهان و به شدت قابل تشخیص در یک نگاه.

قرمز ساعت دست نمایندگی از " من " است – آن است که نمادی از فرد حضور در جهان خارجی در حالی که به طور همزمان به دنبال عمیق تر داخلی معنی. "من" دست شناور به آرامی در بالای هسته لایه CIGA J سری به طور کامل در هماهنگی با آن ضروری خود."

فولاد ضد زنگ بند ساعت است که آسان برای تنظیم با استفاده از شامل ابزار و هر کدام از گروه شما تصمیم به استفاده از آن به راحتی کلیپ ها به محل از طریق شامل بهار لود تماشای پین.
در زیر یک ویدئو از تماشای حرکت از پشت و جلو:

چیزی که من دوست دارم

  • کیفیت ساخت از جمله وزن
  • طراحی و نگاه
  • شامل پخش باند

آنچه که من می خواهم تغییر

  • را موثر رنگ در دست کمی روشن تر برای چشم هایی که مسن تر هستند 🙂

افکار نهایی

از آنجایی که من برای اولین بار CIGA طراحی تماشای من شده است یک فن است. در حالی که هر طراحی ساعت منوط به اولویت های شخصی کسانی که مانند براق مرزی نگاه و مکانیکی اتوماتیک, قابلیت های خود را در سازمان دیده بان. من فکر می کنم این نگاه است بی انتها و یک بار دیگر من به CIGA به خوبی انجام می شود و دو تا شست!!

قیمت: $369 (سوپر پرنده در اوایل ویژه) $399 (Early Bird ویژه) $429 (Kickstarter قیمت) $529 (MSRP)
که در آن به خرید: CIGA طراحی صفحه کیکاستارتر
منبع: نمونه برای این بررسی ارائه شده توسط CIGA طراحی.

حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب