Chick-Fil-A فقط کاهش یافته است, اصلی, بمب, و مردم در حال ناجور

حتی اگر آن ممکن است نگاه کمی متفاوت است و شما می توانید غذا خوردن در Chick-fil-A دوباره! این شرکت اعلام کرد که

توسط RECORDEJADID در 4 تیر 1399

حتی اگر آن ممکن است نگاه کمی متفاوت است و شما می توانید غذا خوردن در Chick-fil-A دوباره!

این شرکت اعلام کرد که آنها شروع به بازگشایی اتاق ناهار خوری در سراسر کشور با جدید "امن خدمات" استاندارد در محل در میان رمان شیوع کروناویروس. این خبری بزرگ!

ادامه مطلب: مک دونالد فقط دیوانه ترین تغییر به آن اتاق ناهار خوری سیاست و مردم در حال از دست دادن آن!

ما در حال حاضر شروع به دیدن آنچه که جدید عادی را مانند نگاه در محبوب مرغ های زنجیره ای. ویژگی های جدید مانند شستن دست ها ایستگاه های پلکسی گلاس سپر و حذف خود-ایستگاه های خدمات (مانند چاشنی و نوشیدنی) هستند فقط تعداد کمی از راه های است که شما ممکن است متوجه تفاوت زمانی که شما رفتن به غذا خوردن در رستوران فست فود.

علاوه بر این شرکت است که هنوز هم مردم تشویق به استفاده از drive-thru, منظقه و تحویل زمانی که ممکن است. آنها حتی راه اندازی وعده غذایی خانواده کیت در خانه تهیه و مصرف است.

ادامه مطلب: Walmart فقط ساخته شده ترین دلخراش اطلاعیه همیشه ما می تواند آن را باور نمی کند!

راه آسان برای دریافت دیگر فولر مو برای تابستان

Business Insider در گزارش تمام تغییرات:

بازگشایی دستورالعمل: این شرکت اعلام کرد که franchisees تصمیم خواهد گرفت که برای بازگشایی بر اساس محلی و ملی دستورالعمل. ما فکر می کنیم این باعث می شود بیشتر حس!

کارمند نظارت بر سلامت. کارکنان خود را بررسی درجه حرارت در آغاز خود را تغییر.

شستن دست های بازرسی. جدید, هوای آزاد, دست شویی ایستگاه های ایجاد شده برای کارکنان. آنها مورد نیاز خواهد بود برای حذف خود دستکش و شستن دست در برخی نقاط مانند هر زمان آنها رسیدگی نقدی.

ادامه مطلب: Costco فقط ساخته شده ترین دلخراش اعلام تا کنون & ما را ویران کرد

اجتماعی فاصله پروتکل برای مهمانان. این شرکت اضافه کن و نشانه ها به کمک مردم می دانند که در آن به اقامت شش فوت از هم جدا. شما شگفت زده می شود چه تفاوت کمی نوار می سازد!

تمیز کردن به طور منظم. مناطق پر ترافیک مانند قرص کارت اعتباری خوانندگان سینی و دستگیره درب خواهد بود ضد عفونی تقریبا هر 30 دقیقه.

تماس با ما روش. مشتریان را تشویق به پرداخت از طریق برنامه به جای استفاده از پول نقد و یا کارت.

پلکسی گلاس سپر. سپر حفاظتی نصب شده در شمارنده.

بنابراین شما باید آن وجود دارد--برخی از راه های جوجه-Fil-A است که نگه داشتن مشتریان و کارکنان امن است. ترک یک نظر زیر: آیا شما فکر می کنم این اقدامات کافی است ؟tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن