شارلیز ترون فقط این بمب اصلی در مورد خانواده اش کاهش یافته

شارلیز ترون به مردی نیاز نداره که خوشحال باشه و اون کنارش ایستاده بازیگر ۴۵ ساله بیش از حد با زندگی مجردی خود

توسط RECORDEJADID در 19 مرداد 1399

شارلیز ترون به مردی نیاز نداره که خوشحال باشه و اون کنارش ایستاده

بازیگر ۴۵ ساله بیش از حد با زندگی مجردی خود و بزرگ کردن دو دخترش آگوست، ۵ و جکسون، ۸ ساله، سر و کار دارد.

Charlize اخیرا برای مصاحبه با افسانه مد دایان فون Furstenberg برای فصل قسمت آخر از پادکست دایان InCharge به پایان می رسه. مادر دو در مورد تجربه قدرتمندش با مادر شدن باز شد و چیزی رو عقب نگه نداشت

بازیگر بمب پوسته در یک لحظه اخیر با دختران خود و چگونه اوت را برای Charlize به گرفتن دوست پسر فشار به اشتراک گذاشته است.

راه جدید نابغه برای از بین بردن فلاش های داغ بدون هورمون

Charlize Theron

اخبار چلپ چلپ چلوپ

دو روز پيش من با دو تا دخترم تو ماشين بودم و کوچولوم يه چيزي گفت مثل اينکه تو به دوست پسر نياز داري و من گفتم: "در واقع، من نمی. در حال حاضر، من واقعا احساس خوبی است، و او مانند 'اما، می دانید چه، مامان؟ من فقط دوست دارم، تو به دوست پسر احتياج داري، تو هم مثل يه رابطه نياز داري. و من مثل اين بودم که من تو ي رابطه ام من الان با خودم رابطه دارم، "چارليز" در مصاحبه گفت: "اي! اخبار گزارش شده.

شارلیز بیشتر نشان داد که چقدر درس توانمندسازی برای دخترانش مهم بود. او این نگاه را در چشم انطور که او هرگز واقعا تا به حال فکر که حتی یک احتمال بود و من گفتم ، "این چیز واقعا مهم است برای شما بچه ها به دانم."

Charlize Theron

اخبار چلپ چلپ چلوپ

برنده اسکار بانوی رهبری است غریبه به قدرت بخشیدن به دختران خود و تشویق آنها را به زندگی به عنوان خود واقعی خود را معتبر. شارلیز فرزند تراجنسی خود جکسون را که یک مرد به دنیا آمد، به عنوان یک دختر بزرگ کرده و در آغوش گرفته است.

Charlize Theron

اخبار چلپ چلپ چلوپ

شارلیز در Pride Sourceمصاحبه ای با پراید سورس توضیح داد که داستان جکسون یکی برای جکسون است تا خودش بگوید و به عنوان مادرش به دنیا اجازه خواهد داد که از نام های درست برای جکسون استفاده کند.

فکر می کنم برای ما سخت تر شد که او نگرفت که مردم هنوز در مورد او در اشتباه می نوشتند، و همچنین من هنوز در مورد او در مطبوعات با استفاده از این نام اشتباه صحبت می کردم. این واقعا احساسات او را صدمه دیده است، "شارلیز نشان داد.

شارلیز از زمانی که در آوریل ۲۰۱۹ به Daily Mail روزنامه دیلی میل گفت که جکسون گفت "من پسر نیستم!" در سه سالگي بازتر از هویت دخترش بوده است.

Charlize Theron

اخبار چلپ چلپ چلوپ

شما در مورد درس توانمند سازی شارلیز ترون برای دخترانش چه فکر می کنید؟ ما را در نظرات زیر به ما اجازه دهید افکار خود را!tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
مقالات مشابه
نظرات کاربرن