وبلاگ نمی تواند متوقف پوشیدن این عجیب و غریب Underboob روند بیکینی - ریتا اورا غیر واقعی است!

بیکینی آشکار underboob نگاه رسمی آن دختر از تابستان 2020 است. فقط از خواننده بریتانیایی ریتااورا بپرسید ، که ب

توسط RECORDEJADID در 8 شهریور 1399

بیکینی آشکار underboob نگاه رسمی آن دختر از تابستان 2020 است.

فقط از خواننده بریتانیایی ریتااورا بپرسید ، که به تازگی به یونان با دوست پسر Romain Gavras برای برخی از تحقیق و تحقیق جت. ستاره به نظر می رسید هیجان انگیز به عنوان او را به بیکینی wraparound سفید است که به نمایش گذاشته مقدار زیادی از underboob لغزش. و در حالی که این قطعا اولین لباس شنا risqué ریتا رفته است برای نیست، آن را قطعا جلب توجه ما! با بالا گردن هالتر و پایین کمر بالا، برش علاقه اضافه شده در حالی که هنوز هم نشان دادن مقدار زیادی از معده velte. ما عاشق چگونه ریتا چرخش خود را به نگاه با مقدار زیادی از دستبند طلا اضافه شده, به علاوه یک پاپ از رنگ لب.

آن را در زیر بررسی کنید!

ریتا تنها وبلاگ تکان دادن روند لباس شنا جسورانه در تابستان امسال نیست.

در ضربه محکم و ناگهانی تریسی به اشتراک گذاشته شده به اینستاگرام خود را، شاهزاده خانم سوئیچ ستاره ونسا Hudgens در آغوش نگاه underboob به عنوان او در بیکینی آبی به سختی وجود دارد مطرح در حالی که تعطیلات در ترک ها و Caicos. کلاسیک او، مثلث به سبک برش توسط قلب خورشید است و ویژگی های جزئیات سخت افزار. مانند شخص ساده و معصوم boho او است، ونسا Brinker & Elizaبا زنجیره بدن طلا نازک توسط برینکر و الیزا لوازم جانبی، لایه بندی بر روی گردنبند دلپذیری، انبوهی از دستبند، سنی رنگی و کلاه سطل 90s.

عکس racked تا بیش از 2 میلیون دوست دارد به عنوان پیروان V گله به نظرات با ستایش برای نگاه bejeweled.

هرگز یکی به خجالتی به دور از به Bella Hadid رخ کشیدن شکل خود را، سوپر مدل بلا حدید نیز سوار بر قطار روند زمانی که او در بیکینی بی بند و بند skimpy در اوایل تابستان امسال مبهوت. بلا، که شده است صرف quarantining همه گیر کروناویروس با مادر Yolanda Gigi Hadidحدید و خواهر باردار، گیگی حدید، ساخته شده بیشتر از روزهای خارج از وظیفه خود را هنگامی که او در بیکینی سبز زمرد که نشان می دهد برخی از underboob جدی تلاش کرد. لباس شنا، که توسط Sommer شنا است، ویژگی های حلقه هالتر طلا برش و criss صلیب جزئیات رشته.

متاسفانه ، طراحی به نظر می رسد خارج از سهام در حال حاضر -- که جای تعجب نیست ، از بلا یکی از مدل سازی آن!

نگاهی به یک صفحه از این وبلاگ 'سبک نگاه کتاب و ضربه محکم و ناگهانی تا بیکینی underboob - baring خود را در زیر.

این ماسک صورت شیک, امن و در فروش!

Bikini Top

Frankies بیکینی کول آجدار بیکینی بالا (90 دلار)

Bikini Sets Swimsuit

ALLureLove زنان سکسی اسکوپ گردن قطع تسمه دار کمر بالا شلاق زدن 2PCS بیکینی مجموعه لباس شنا ($ 13.91)

Yandy Morganite درخشش زیر چشمی - a - boo بیکینی بالا ($ 19.95)

Bikini Sets Swimsuit

FAFOFA زنان سکسی اسکوپ بند گردن قطع بالا برش شلاق زدن 2PCS بیکینی مجموعه لباس شنا ($ 4.59)tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب