کاترین-زتا جونز فقط کاهش یافته است, این رشته بمب, در مورد خانواده خود–ما را شگفت زده کرد!

کاترین زتا-جونز به طور معمول نگه می دارد و خانواده اش, زندگی خصوصی, اما این بازیگر افتتاح شد در مورد خانواده ا

توسط RECORDEJADID در 20 تیر 1399

کاترین زتا-جونز به طور معمول نگه می دارد و خانواده اش, زندگی خصوصی, اما این بازیگر افتتاح شد در مورد خانواده اش در یک لحظه نادر در Instagram زندگی می کنند.

این بازیگر در حال گذراندن قرنطینه با شوهرش مایکل داگلاس و دو فرزند: پسر دیلن 19 و دختر Carys, 17. با یک خانه کامل زتا-جونز توضیح داد که چگونه همه آنها به یکدیگر "فضا" برای حفظ صلح در یک زمان استرس.

نگه داشتن خواندن برای جزئیات بیشتر!

در اینجا که در آن به خرید یک دست ساز ایتالیایی کیف دستی در یک قیمت عادلانه

Catherine Zeta-Jones

صحبت کردن به او 3.4 میلیون پیروان این بازیگر توضیح داد که چگونه او را مشغول نگه داشته با صرف روز خود را با خانواده در قرنطینه--و چگونه از آنها اجتناب گرفتن در هر یک از دیگران' اعصاب.

"کارت های بازی, بازی انحصار داشتن سه وعده غذا در روز, ما کشته یکدیگر ما احترام یکدیگر و در فضای" او گفت:.

Catherine Zeta-Jones and Michael Douglas

به نظر می رسد که او نیز در تلاش برای پیدا کردن سمت روشن از مستند.

او توضیح داد: "فقط به زمان برای با هم بودن و صحبت کردن با آن واقعا بزرگ بوده است. من واقعا لذت می برد داشتن تمام خانواده با هم."

Catherine Zeta-Jones

هم خانواده نیست تنها چیزی که نگه داشتن خانواده اش مشغول است. قبل از مستند خانواده اتخاذ یک توله سگ شیرین شده است که آنها را سرگرم کننده (و زتا-جونز' پیروان در سراسر قرنطینه).

این بازیگر به اشتراک گذاشته است چندین ویدئوها از شایان ستایش pup نام تیلور و طرفداران آنها را دوست شده است. یک دیدگاه نوشته: "من می خواهم این شایستگی pup!!"

Catherine Zeta-Jones

که است که می گویند این بازیگر شده است احساس تاثیر مستند.

با توجه به Hello!, او بادی برخی از نا امیدی بر او Instagram داستان: "کاترین ارسال شده در موسیقی پاپ هنر نقاشی از یک زن با اشک در چشم او و یک حباب سخنرانی که به عنوان خوانده شده:" غرق است calmest من...', شرح, ضربه محکم و ناگهانی, کاترین نوشت: "فقط یکی از آن روزها بود.'"tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de