برگر کینگ فقط یک اطلاعیه در مورد محبوب ترین آیتم های منو–آنچه که اتفاق می افتد

برگر کینگ تازگی اعلام کرد که آنها را قطع هلندی کیک سیب با توجه به تامین مسائل–اما این است که نه تنها منو را تغ

توسط RECORDEJADID در 6 مرداد 1399

برگر کینگ تازگی اعلام کرد که آنها را قطع هلندی کیک سیب با توجه به تامین مسائل–اما این است که نه تنها منو را تغییر دهید که کاملا باعث به هم بزنید در این روزها!

فست فود های زنجیره ای نیز دریافت flack برای آنها چگونه رفتار خود را اعلام اخیر در مورد ساخت گاو که "آروغ و گوزیدن 33 درصد کمتر است."

ادامه مطلب: مک دونالد فقط یک اطلاعیه و مردم در حال ناجور!

این تغییر به معشوق هوپر اعلام شد از طریق تجاری–رنگارنگ و پایدار-شات های موزیک ویدیو های ویروسی بچه yodeler ماسون رمزی–هفته گذشته است.

این شرکت اعلام کرد که آنها می تواند انجام بخشی خود را به سرعت تغییر آب و هوا با تغذیه گاو خود را lemongrassبنابراین ساخت آنها کمتر گازدار.

ادامه مطلب: Chick-Fil-A فقط کاهش یافته است, اصلی, بمب, و مردم در حال ناجور

استفاده تحقیقاتی از دانشمندان در مستقل دانشگاه در مکزیک و دانشگاه کالیفرنیا در دیویس شرکت دعوت به مشتریان خود را به "تنفس farts تغییر می کند." بله واقعا....

جدید "هوپر با کاهش انتشار گاز متان گوشت گاو" در حال حاضر به فروش می رسد در مجموع پنج مکان در Austin, لس آنجلس, میامی, نیویورک و پورتلند.

ادامه مطلب: فلفل قرمز را فقط دیوانه ترین تغییر به آن اتاق ناهار خوری سیاست--آنچه که اتفاق می افتد!

برای تلفن های موبایل بسیار مناسب مناسب است ؟ خوب--نه خیلی سریع.

ما دوست دارم که این شرکت در حال برداشتن گام برای پرداختن به مسائل مربوط به محیط زیست-هر شرکت باید برای انجام این کار!--به جز آن که به نظر می رسد آنها ممکن است از دست رفته علامت گذاری بر روی چند نکته کلیدی.

برای شروع سنبل ممکن است گلوله نقره ای ما امیدوار بودند.

دکتر فرانک Mitloehner استاد کیفیت هوا و متخصص در دانشگاه کالیفرنیا-دیویس (UC Davis) گفت: املاک کشاورزی "وجود دارد فن آوری های متعددی است که در حال آزمایش سنبل یکی یکی که به قول یکی من ممکن است اضافه کنید و بسیاری از دانشمندانی که در این فضا می گویند سنبل هندی است که احتمالا یکی از کمتر موثر در کاهش متان." اوه!

ادامه مطلب: وندی فقط کاهش یافته است, اصلی, بمب, و مردم در حال ناجور

علاوه بر این, آنها تا به حال برای رد گم کردن کمی در نحوه کشاورزان به تصویر کشیده شد در این ویدئو.

فرناندو ماچادو جهانی افسر ارشد بازاریابی برای رستوران مارک های بین المللی اظهار داشت: در نامه ای به کشاورزان "ما عذر خواهی برای هر کسی که احساس جرم محتوا. قصد ما این بود برای جشن کشاورزان و به تصویر کشیدن آنها را به عنوان کسانی که مشغول به کار به طور مداوم بهبود پایداری جنبه ای از کار است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن