BTS, Lady Gaga to perform at pandemic-revamped MTV awards show

لس آنجلس — لیدی گاگا به عنوان آخرین هنرمند برای اجرا در جوایز موزیک ویدئوی ام تی وی ۲۰۲۰ تأیید شده است. لیدی گ

توسط RECORDEJADID در 9 شهریور 1399

لس آنجلس — لیدی گاگا به عنوان آخرین هنرمند برای اجرا در جوایز موزیک ویدئوی ام تی وی ۲۰۲۰ تأیید شده است. لیدی گاگا به گروه اجراکنندگانی که پیش از این اعلام شده بودند خواهد پیوست که شامل BTS، Doja Cat، The Weeknd، Roddy Ricch و Maluma است.

VMAs زندگی می کنند در تاریخ یکشنبه ، اوت 30th در 8:00 ET / PT پخش خواهد شد.

ادامه مطلب: BET Awards 2020: 5 must-see moments from the show

لیدی گاگا که آخرین آلبومش کروماتیکا در ۲۹ مه افت کرد، برای ۹ جایزه موسیقی ویدئویی آماده است. باران بر من، انتشار دوم از این آلبوم برجسته همکاری با آریانا گرانده ، به دست آورده هفت نفر از آن نامزدی از جمله ویدئو سال و آهنگ سال است. گرانده و لیدی گاگا نامزدی های امسال را رهبری می کنند و پس از آن بیلی ایلیش و ویکند با شش نامزدی. هر چهار هنرمند نامزد دریافت ویدئو سال شده اند.

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

لیدی گاگا این خبر را در صفحه اینستاگرام خود تأیید کرد. او نوشت،" من در خانه رویای #Chromatica، و آن را در نهایت زمان را برای اولین اجرای زنده ... لحن در به #VMAs در 8/30!"

همانطور که قبلا تایید شد، BTS اولین حضور VMA خود را و اولین تک آهنگ آینده انگلیسی گروه، دینامیت.

جوایز ام تی وی اجازه داد تا طرفداران برای مورد علاقه های خود را در سراسر 15 دسته از جمله ویدئو سال رای, هنرمند سال, بهترین عملکرد قرنطینه از طریق رسانه های اجتماعی و وب سایت ام تی وی تا اوت 23.

نمایش جوایز دیگر همان طور که قبلاً اعلام شده بود در مرکز بارکلیز برگزار نخواهد شد. در عوض هنرمندان در مکان های بدون مخاطبان در اطراف شهر نیویورک به روی صحنه خواهند رفت.

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

© ۲۰۲۰ رویترز

88801100011088 BTS اولین حضور VMA خود را انجام خواهد داد و اولین تک آهنگ انگلیسی آینده گروه به نام "دینامیت" را به نمایش خواهد آورد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن