#بیاورد جنگ ستارگان به خانه با اوترباکس کودک یودا اکو نقطه ایستاده

اخبار – مگر اینکه شما از کهکشان دور دور, شما احتمالا آگاه هستند از نوزاد جدید هوس یودا. کالا شامل بهترین بخشش

توسط RECORDEJADID در 20 مرداد 1399

اخبار مگر اینکه شما از کهکشان دور دور, شما احتمالا آگاه هستند از نوزاد جدید هوس یودا. کالا شامل بهترین بخشش در کهکشان به نظر می رسد ظاهر شدن در همه جا. اما، درست زمانی که شما فکر می کردم شما آن را دیده ام همه، مردمی در OtterBox آمده اند تا با یک ایستاده است که باعث می شود drab خود را به دنبال نسل 3 آمازون اکو نقطه مانند کودک سبز شایان ستایش از ماندالورین به نظر می رسه. و بسته به دیدگاه شما، این یا کاملا مسخره است یا کاملا شایان ستایش.

ویژگی های پایه غیر لغزش است که امن گهواره نقطه اکو خود را بین یک جفت گوش سبز نقطه ای. در اصل جایگزین صورت عزیزم یودا با نقطه اکو خود را. ...عملکرد- عاقلانه خب، چيزي نيست. به عبارت دیگر، این کار باعث بهبود نحوه عملکرد اکو دات شما نمی شود، اما هنوز هم نوع ناز است.

25 دلار اوترباکس کودک یودا اکو نقطه ایستاده است برای قبل از سفارش در حال حاضر از آمازون در دسترس است. با تاريخ حمل و نقل 20 آگوست خرید یا خرید نیست، انتخاب شما است.

پشتیبانی از ابزارک : منابع اصلی درآمد Gadgeteer تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مانند این یکی است. اگرچه ممکن است غرامت دریافت کنیم، اما همیشه نظرات صادقانه خود را درباره تجربیاتمان با هر محصول ارائه می کنیم.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب