BIGiDESIGN Ti مینی قلم کوتاه در اندازه طولانی در عملکرد

اخبار – با وجود خیلی از ما اطلاعات و داده های دیجیتال رفتن و قلم و هنوز هم مورد استفاده توسط میلیاردها نفر از

توسط RECORDEJADID در 21 خرداد 1399

اخبار – با وجود خیلی از ما اطلاعات و داده های دیجیتال رفتن و قلم و هنوز هم مورد استفاده توسط میلیاردها نفر از مردم هر روز و هوشمندانه سرد به دنبال جدید قلم طرح هنوز هم در حال تولید در یک سرعت سریع. هنگامی که ما در اینجا در Gadgeteer دیدن یکی که piques منافع ما البته ما آن را به اشتراک با شما. ما همچنین هر دو برجسته و بررسی محصولات مختلف از BIGiDESIGN و Ti مینی قلم یکی از آخرین داشتن نشات گرفته از بسیار موفق کمپین Kickstarter در حال حاضر در حال ارائه شده برای فروش مستقیم.

همانطور که از نام آن پیداست Ti مینی قلم ساخته شده از تیتانیوم که فوق العاده قوی و در عین حال سبک فلزی استفاده می شود که در محصولات از کاشت دستگاه های پزشکی به SR-71 Blackbird spyplane. این یک پیچ و تاب و سبک قلم و قبول D1-سبک پر کردن مجدد به شما کافی همه کاره برای انتخاب دوباره پر کردن به شهوت و میل خود را (BIGiDESIGN حتی نگه می دارد یک لیست در حال رشد از سازگار کردن مجدد). Ti مینی قلم در دسترس است در سه سبک به عنوان نشان داده شده در بالا از چپ به راست: ماشین خام Stonewashed و سیاه و سفید.

همانطور که در بالا دیده می شود در 3 اینچ در طول Ti حداقل قلم کوتاه تر از یک قلم معمولی است که شما ممکن است در میز خود و یا در اطراف خانه. این کاهش طول کمک می کند تا آن را می دهد تطبیق پذیری به جا بهتر است به جیب کیسه یا کیف پول, که فوق العاده است برای EDC طرفداران. این شهر همچنین دارای یک راحتي با یک مهره است که اجازه می دهد تا آن را به توان به موارد از طریق یک کارابین. Ti مینی قلم در دسترس برای قبل از سفارش از BIGiDESIGN برای $35 و برآورد تاریخ کشتی است که در اواخر ماه ژوئن سال 2020 است.

حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب