بایدن در ترامپ هدف می گیرد، می گوید او از نظامی به عنوان 'prop یا شبه نظامیان خصوصی'

استفاده نخواهد کرد جو بایدن روز شنبه گفت به عنوان رئیس جمهور هرگز از ارتش «به عنوان یک طرفدار یا شبه نظامی خصو

توسط RECORDEJADID در 8 شهریور 1399
استفاده نخواهد کرد

جو بایدن روز شنبه گفت به عنوان رئیس جمهور هرگز از ارتش «به عنوان یک طرفدار یا شبه نظامی خصوصی» استفاده نخواهد کرد و دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا را متهم کرد که نیروهای آمریکایی را برای حل و فصل «انتقام شخصی» و نقض حقوق شهروندان به کار گرفته است.

نامزد حزب دموکرات ریاست جمهوری، در یک سخنرانی مجازی در کنفرانس عمومی انجمن گارد ملی ایالات متحده، گفت که ترامپ توصیه کرد "که شما باید به نقل از اعزام، 'تسلط،' شهروندان خود را برای اعمال حق خود را به اعتراض مسالمت آمیز است."

بایدن گفت: ما خیلی بهتر از این هستیم. "تو لياقت خيلي بهتري داري"

ادامه مطلب: بایدن، هریس پیش از سخنرانی RNC به پاسخ ترامپ به ناآرامی های نژادی حمله کردند

نظرات او يک روز پس از آن مطرح شد که ژنرال مارک ميلي، رئيس ستاد مشترک ارتش، به کنگره گفت نيروهای مسلح نقشی در انجام روند انتخابات يا حل رای گيری مورد اختلاف ندارند.

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

این نشانه افزایش تنش ها از هر دو طرف بود چرا که رئیس جمهور بدون مدرک اعلام کرده است که افزایش مورد انتظار در برگه های رای پستی در جریان همه گیر کروناویروس رای گیری را «نادرست و تقلبی» خواهد کرد. ترامپ همچنین پیشنهاد کرده است که در صورت باخت ممکن است نتایج انتخابات را نپذیرد.

بایدن گفته است که او "کاملا متقاعد" ارتش ترامپ را از کاخ سفید اسکورت خواهد کرد اگر صاحب منصب از دست داده اما حاضر به ترک.

بایدن این گفته را هنگام سخنرانی در این کنفرانس تکرار نکرد، اما قول داد جدایی بین قدرت های غیرنظامی و نظامی را که آن را «مدیر سنگ بستر جمهوری ما» نامید، بازگرداند.

پذیرش ترامپ انتظار می رود بایدن را هدف قرار دهد
انتظار می رفت سخنرانی پذیرش ترامپ بایدن را هدف قرار دهد

معاون سابق رئیس جمهور می گوید: «این اواخر آزمایش شده است، اما به شما به عنوان رئیس جمهور قول می دهم که هرگز شما را وسط سیاست یا انتقام شخصی قرار نمی دهم.» "من هرگز از ارتش به عنوان یک طرفدار یا به عنوان یک شبه نظامی خصوصی برای نقض حقوق شهروندان همکار استفاده نمی کنم. این قانون و نظم نیست.»

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

این اشاره ای بود به تلاش های اخیر ترامپ برای گسترش مداخله فدرال به برخی شهرها در حالی که او «قانون و نظم» را محور پیشنهاد انتخاب مجدد خود می سازد، در برابر پشت پرده اعتراضات علیه نژادپرستی نهادی و وحشیگری پلیس که کشور را جاروب کرده است. در ماه ژوئيه، رئيس جمهوری پس از اعزام ماموران امنيت داخلی به پورتلند، اورگن، نيروهای فدرال را به شيکاگو و آلبوکرکی نيومکزيکو اعزام کرد.

ترامپ همچنین در این هفته اعلام کرد که سربازان فدرال به کنوشا، ویسکانسین فرستاده می شوند، جایی که ناآرامی ها پس از تیراندازی پلیس آخر هفته گذشته در پشت جیکوب بلیک، یک سیاه پوست غیرمسلح، به وجود آمد. بایدن گفته است که سفر به ویسکانسین را برای تلاش و آرام کردن اوضاع در نظر گرفته است، اما تنها در صورتی می توان آن را «با خیال راحت» و بدون شرایط التهابی «روی زمین» انجام داد.

© ۲۰۲۰ مطبوعات کانادا

۸۸۸۰۱۱۰۰۰۱۱۰۸۸۸ نظرات او یک روز پس از آن مطرح شد که ژنرال مارک میلی، رئیس ستاد مشترک ارتش، به کنگره گفت که نیروهای مسلح هیچ نقشی در انجام روند انتخابات یا حل رای مورد اختلاف ن خواهند داشت. ...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن