بالا هفت در قلعه بادی

از جمله امکانات رفاهی پارک لاله میتوان به نمازخانه، آلاچیق، آب آشامیدنی و سرویس بهداشتی اشاره کرد. با انجام ا

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

از جمله امکانات رفاهی پارک لاله میتوان به نمازخانه، آلاچیق، آب آشامیدنی و سرویس بهداشتی اشاره کرد. با انجام این تفریح شما می توانید بر روی آب شناور شوید و در سطح آب و دریا حرکت کنید. یکی از بهترین و آرامش بخش ترین تفریحات کیش که می توانید در جزیره کیش انجام دهید، قایق سواری در این جزیره می باشد. طول این ساحل ۸ کیلومتر بوده و یکی از مهمترین ویژگیهای آن کم عمق بودن، بستر شنی و شیب ملایم ساحل است. این هواپیمای تفریحی هیچ محدودیت سنی نداشته و تمامی افراد می توانند از آن استفاده کنند. قلعه وحشت کیش همانطور که از نامش پیدا است، مناسب برای افرادی می باشد که می خواهند اوج ترس را تجربه کنند و به این نوع از تفریحات علاقه مند می باشند. برای بعضی از آدمها شهربازی هیچوقت تکراری نمیشود و همیشه و در هر سنی شور و هیجانش را برای آنها دارند. ​Con​tent was c​reated with G​SA C on᠎tent Gen er at or  Demover sion​!

در این پارک پرندگان مختلفی را میبینید که بعضی از آنها مهاجر هستند. از جمله انواع پرندگان این باغ میتوان به مرغابی، مرغ وحشی، غاز وحشی، پلیکان، خوتکا، قو و بعضی دیگر از پرندگان مهاجر اشاره کرد. از جمله تفریحات شهرک میتوان به امکان کرایه موتورهای چهارچرخ اشاره کرد. بلیطهای تاریخ دار این پارک باید حتما در همان زمان مشخص شده روی بلیط استفاده شود و در صورت منقضی شدن تاریخ استفاده از بلیط امکان پذیر نیست. تفریحات دریایی همچون جت اسکی، قایق بادبانی، اسکی روی آب، غواصی و قایق پارویی نیز قابل انجام در این پلاژ ها هستند. برای انجام این تفریح شما سوار بر بورد اسکی خواهید شد که این بورد متصل به کایت بوده و برای لحظه ای شما از دریا نیز جدا می کند. از این رو در جزیره کیش مجموعه ای مجزا به انجام این بازی اختصاص داده شده است که شما می توانید با مراجعه به بلوار دریا در این جزیره به آن دسترسی پیدا کنید. طول زمان قرار گیری شما در زیر آب حدود 15 دقیقه می باشد که از ساحل دریا فاصله گرفته اید و می توانید ماهی های زیبا را در عمق دریا مشاهده کنید. یکی از تفریحاتی که به تازگی در جزیره کیش راه اندازی شده است و در همین مدت زمان علاقه مندان بسیاری را به سمت خود جذب کرده، اتاق فرار می باشد.

زیرا این تفریح جزء جدید ترین تفریحات کیش است که به تازگی در جزیره کیش قابل انجام می باشد. زیرا این تفریح 4 ساعت به طول می انجامد و در آب های عمیق انجام می شود. زیرا شما در غواصی آزادانه از ماهی ها دیدن می کنید و به شنا در میان آن ها می پردازید، اما در اسکوتر دریایی، موتور های متصل، شما را حرکت می دهند که به همین دلیل این تفریح اغلب برای کودکان پیشنهاد می شود. همه اسم فریدونکنار را شنیدهایم اما آیا میدانید فریدونکنار کجاست و بهترین زمان سفر به فریدونکنار کی است؟ این شهرک در شهر بابلسر، ۶ کیلومتری بابلسر و در شهرستان فریدونکنار قرار دارد. پس از خرید بلیط بانجی جامپینگ و مراجعه به کلوپ جاذبه، بر روی سکوی مورد نظر قرار می گیرد و سپس به وسیله یک طناب فنر دار به سمت پایین پرتاب می شوید. در واقع کایت نقش بادبان را ایفا می کند و بورد وظیفه شناور سازی شرکت کنندگان بر روی آب را دارد. این محصول با استفاده از بندهای محکم بر روی سطح زمین قرار می گیرد. حالا هم قرار است او وارد جهان بازيهاي نرم و بادکردنی شود و تصویری غولآسا از صورتش درون يك قفس بزرگ قرار بگيرد که در واقع یک قلعه بادشدنی است.

برای خرید انواع قلعه اینتکس با همکاران ما در نمایندگی اینتکس تهران با شماره تلفن فروشگاه اینتکس تماس بگیرید . با وجود اینکه پمپ باد برقی با سرعت بیشتر و زحمت کمتری عمل باد زدن قلعه را انجام میدهد، اما قلعههای بادی اینتکس به کمک پمپ باد نیز راه اندازی میشوند. پارک آبی اوشن کیش را می توان به عنوان بزرگ ترین پارک آبی رو باز ایران دانست که حتی بانوان هم می توانند از آن استفاده نمایند. از نکات مهم در امکانات پارک آبی اوشن، می توان به سیستم گرمایشی آن اشاره کرد که حتی می توان در فصول سرد نیز از آن استفاده نمود. یکی از بهترین تفریحات غیر آبی کیش، پارک دلفین های کیش و باغ پرندگان کیش است. قدم زدن در هوای آزاد به صورت آزادانه و همچنین در کنار ساحل، یکی از لذت بخش ترین کارهایی است که افراد می توانند برای ایجاد آرامش انجام دهند که البته در کشور ایران کمی محدود تر نسبت به دیگر کشور های غیر اسلامی می باشد. دیگر ویژگی قلعه بادی این است که به راحتی میتوانید در هر مکانی و در مدت زمان کمی آن را راهاندازی کنید. سپس لباس های مخصوص را بر تن کرده و به همراه یک مربی از قایق به دل دریا می روید.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن