هوانورد اسلاید کیف پول نقد و بررسی

نقد و بررسی – اگر شما هنوز هم ورزشی, دلپذیری, دو برابر کیف پول سبک آن زمان به در نظر گرفتن ارتقاء به چیزی بار

توسط RECORDEJADID در 18 تیر 1399

نقد و بررسی – اگر شما هنوز هم ورزشی, دلپذیری, دو برابر کیف پول سبک آن زمان به در نظر گرفتن ارتقاء به چیزی باریک و شیک تر. یک گزینه به ارزش چک کردن است هوانورد اسلاید کیف پول از آلمان است. این یک مینیمالیستی کیف پول با حداکثر امکانات.

آنچه در آن است ؟

هوانورد اسلاید مینیمالیستی کیف پول است که می تواند خود را نگه دارید کارت های اعتباری, سکه و کاغذ نقدی باریک و کوچک و جیبی دوستانه, فاکتور شکل.

چه چیزی در جعبه ؟

  • هوانورد اسلاید کیف پول (ابسیدین سیاه و سفید کربن نسخه)
  • پیچ گوشتی T5

طراحی و امکانات

هوانورد اسلاید کیف پول ساخته شده از دو قطعه آلومینیوم ساندویچ هم برگزار شد و همراه با یک باند الاستیک. کارت های اعتباری برگزار می شود بین دو قطعه وجود دارد و یک مربع کوچکتر از فیبر کربن استفاده شده است که به عنوان یک پول کلیپ متصل به خارج از کیف پول.

الاستیک اجازه می دهد تا هوانورد اسلاید به جای کاملا چند کارت. اما قبل از رفتن هر بیشتر, اجازه دهید نگاهی به آنچه که من معمولا حمل در جیب من وقتی که من به یک فروشگاه بروید.

من با استفاده از هویت کیف پول (متاسفانه این دیگر فروخته می شود) که دارای 6-8 کارت و پس از آن من کلیپ چند دلار همراه با یک چسب کلیپ. بیایید ببینید که چگونه با استفاده از هوانورد اسلاید کیف پول در مقایسه با آنچه من شده است با استفاده از.

همه ما دیده می شود این نوع مینیمالیستی کیف پول قبل از. اما هوانورد اسلاید یک زن و شوهر از ویژگی های اضافی است که آن را به ایستادگی کردن از جمعیت. اول از همه اسلاید ویژگی باعث می شود بازیابی کارت آسان تر از اکثر کیف پول از این سبک.

با تقلا از ساخته شده است در بند کارت افزایش بالاتر از لبه بالای کیف پول به طوری که شما به سرعت می توانید بیرون بکشد یکی از شما نیاز دارید.

نقد کلیپ در خارج از هوانورد اسلاید کیف پول می توانید نگه دارید 5 و یا تا خورده صورتحساب. شما می توانید تصمیم بگیرید اگر شما می خواهید یک فیبر کربن کلیپ یا 3D چاپ پلاستیک کلیپ با سوئیس یا کانادا آرم. همانطور که می بینید من فرستاده فیبر کربن, پول نقد, کلیپ. من به نظر نمی رسد به استفاده از پول نقد در اغلب موارد دیگر تا این ویژگی باعث می شود کیف پول حجیم بیش از آن را باید (برای من).

اما هیچ نگرانی از آنجا که شما می توانید آن را اگر شما نمی نیاز به استفاده از آن. که بعدا بیشتر.

این کیف پول همچنین ویژگی های یک کشو که هوانورد خواستار سکه دارنده. بله کشو اسلاید از یک طرف کیف پول و فضا برای چند سکه, سیم کارت های حافظه کارت های arrow و یا دیگر اشیاء تخت.

سکه دارنده است که شامل به طور پیش فرض با اسلاید کیف پول از جنس آلومینیوم ساخته شده اما شما می توانید سفارشی کردن کیف پول با ضخیم تر سکه دارنده است که می تواند نگه دارید دو مقدار را تغییر دهید و حتی فیبر کربن سکه دارنده آن دارای همان تعداد سکه به عنوان پیش فرض باریک آلومینیوم دارنده اما هی این فیبر کربن!

سکه دارندگان حتی اندود شده با مخمل-مانند مواد است که کمک می کند تا به نگه داشتن اشیاء از کشویی در اطراف و تند در حالی که کیف پول در جیب شما.

هوانورد اسلاید کیف پول است که به راحتی قابل تنظیم است. همانطور که قبلا ذکر شد شما می توانید حذف پول نقد, کلیپ اگر شما تصمیم گرفتند برای یک و پس از آن تصمیم گرفت از آن به حجیم برای شهوت و میل خود را. همه شما باید انجام دهید این است استفاده از دستی شیک پوش و گوشتی که هوانورد شامل با کیف پول برای حذف 8 کوچک Torx پیچ.

یک بار کنار کیف پول برداشته شده است شما می توانید نبوغ طراحی که اجازه می دهد تا شما را به سفارشی کردن تنگی الاستیک و طول اسلاید بند. چرا شما نیاز به تنظیم تسمه دیگر نسبت به حذف پول نقد, کلیپ ؟ برای تغییر تعدادی از کارت های که شما حمل. سفت کردن یا شل کردن تسمه اجازه می دهد بیشتر یا کمتر از کارت ها را با استفاده از کیف پول.

فقط مراقب باشید اگر شما تصمیم به سفارشی کردن کیف پول به دلیل پیچ بسیار آسان است به از دست دادن و پیچ اضافی گنجانده شده است.

چیزی که من دوست دارم

  • جمع و جور و سبک وزن
  • سکه دارنده و پول کلیپ
  • RFID حفاظت
  • بند به جمع آوری کارت های اعتباری

آنچه که من می خواهم تغییر

  • بیشتر رنگ ها ؟

افکار نهایی

من تا به حال این فرصت را به نقد و بررسی کیف پولهای دیگر که قابلیت دو صفحه است که نگه داشتن کارت های بین آنها و من باید بگویم که هوانورد اسلاید کیف پول فراز و نشیب بهتر از دیگران من سعی کردم. این سبک اما قوی است و هیچ لبه های تیز. اما علاوه بر این از اسلاید بند, سکه دارنده و کلیپ می سازد هوانورد اسلاید کیف پول کامل مینیمالیستی کیف پول.

قیمت: شروع می شود در €65.00 (€85.00 به عنوان مرور)
که در آن به خرید: aviatorwallet.com
منبع: نمونه برای این بررسی ارائه شده توسط Aviator کیف پول.

حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
مقالات مشابه
نظرات کاربرن