AUSOUNDS AU-جریان ترکیبی واقعی بی سیم ترکیبی نویز از Earbuds بررسی

نقد و بررسی – بی سیم واقعا از earbuds اند در اطراف برای مدتی بوده و چیز جدیدی نیست. با این حال, TW, earbuds ب

توسط RECORDEJADID در 31 اردیبهشت 1399

نقد و بررسی – بی سیم واقعا از earbuds اند در اطراف برای مدتی بوده و چیز جدیدی نیست. با این حال, TW, earbuds با لغو سر و صدا فعال است بیشتر توسعه های اخیر. به تازگی من یک جفت از یک شرکت به نام Ausounds به نقد و بررسی. داشتن هرگز با استفاده از یک جفت از ANC earbuds من مشتاق به آنها را امتحان کنید. در اینجا برداشت من از AUSOUNDS AU-جریان ترکیبی واقعی بی سیم ترکیبی نویز در earbuds.

آنچه در آن است ؟

AU-جریان ارقام واقعا بی سیم از earbuds با ترکیبی فعال لغو سر و صدا.

چه چیزی در جعبه ؟

 • شارژ بی سیم موردی
 • USB-C کابل شارژ
 • راهنمای شروع سریع
 • کارت گارانتی
 • 3 راهنمایی گوش (S, M, L)

مشخصات سخت افزاری

 • پاسخ فرکانس: 20Hz – 20KHz
 • امپدانس: 32 اهم
 • راننده اندازه: 9.2 MM
 •  SPL: 100dB @ 1Khz
 •  وزن: 6.5 گرم به ازای هر earbud
 • مجموع عمر باتری: 25 ساعت کاهش عمر باتری
 • ضد آب: IPX5

طراحی و امکانات

AU-جریان ترکیبی از earbuds در سمت کوچکتر و ویژگی های منحنی طراحی شده است. وجود دارد یک شارژ/بلوتوث چراغ نشانگر نور واقع در بالای هر یک earbud. لمس رابط کنترل واقع شده است و بر روی سطح مسطح هر یک earbud بیشتر در مورد که بعدا.

شارژ مورد است که در مورد اندازه متوسط خود را fob کلیدی کاملا به اندازه و به جا در جیب شما. اگر چه من در بر داشت که شکل و پایان در مورد ساخته شده است آن را کمی نرم و صاف و سخت به نگه داشتن بر روی هنگامی که تلاش برای حذف earbuds.

در مورد وجود یک چراغ نشانگر شارژ در پشت وجود دارد USB-C پورت شارژ.

AU-جریان ترکیبی از earbuds موجود در چهار رنگ سیاه و خاکستری و قرمز و طلا.

در نهایت AU-جریان ترکیبی از earbuds همچنین ورزش IPX5 مقاومت در برابر آب, بنابراین شما لازم نیست که به نگرانی در مورد عرق و یا باران.

شارژ

شارژ مورد شارژ می شود و با استفاده از شامل USB-C شارژ سیم. آن را نیز پشتیبانی سریع شارژ بی سیم و شارژ می شود و با استفاده از هر چی خبره شارژر بی سیم.

از earbuds شارژ در هر زمان آنها قرار داده شده به صورت. و اگر شما در عجله هستید شارژ earbuds برای 15 دقیقه آنها را به سه ساعت استفاده کنید.

باتری

AU-جریان ترکیبی ارائه می دهد در مجموع عمر باتری 25 ساعت با نه ساعت مکالمه و پخش موسیقی و اضافی شانزده ساعت از شارژ مورد.

راه اندازی

هنگامی که شما را از earbuds از شارژ مورد برای اولین بار آنها را به نوبه خود به طور خودکار وارد حالت جفت سازی پس از 10 ثانیه. برای اتصال آنها به دستگاه خود را به تنظیمات بلوتوث را انتخاب کنید و AU-جریان HB. پس از راه اندازی اولیه از earbuds به طور خودکار اتصال به دستگاه خود را هنگامی که آنها در حال حذف از شارژ مورد.

مناسب و راحتی

AU-جریان ترکیبی همراه با سه جفت از سیلیکون گوش, نکات, کوچک, متوسط و بزرگ. من رفتم با بزرگ گوش نوک به دلیل آن ایجاد بهترین مهر و احساس راحت ترین.

از earbuds منحنی طراحی مناسب به سادگی در داخل گوش من ماند و در مکان شگفت انگیزی هست. من کار با استفاده از آنها و آنها هرگز احساس به عنوان اگر آنها رفتن به پاپ از گوش من. آنها حتی جان سخت تکان آزمون بدون dislodging.

کنترل

من در بر داشت که کنترل های لمسی در هر دو سمت چپ و راست از earbuds کار می کرد به همان اندازه خوب است. آنها اجازه می دهد شما را به انجام وظایف مانند پخش/مکث موسیقی خود را پاسخ/پایان تماس و استفاده از دستیار صوتی. متاسفانه حجم کنترل است که هنوز هم متکی به استفاده از تلفن خود را.

از earbuds همچنین می تواند به طور مستقل از یکدیگر. اگر شما می خواهید, شما می توانید با استفاده از تنها سمت چپ و یا فقط حق earbud خود را.

ANC

این ویژگی standout در AU-جریان ترکیبی هیبریدی فعال Noice لغو (ANC) است. ترکیبی ANC با استفاده از feed-forward و feed-back لغو سر و صدا طراحی به اطمینان حاصل شود که صداهای اطراف دستگیر می شوند و از بین بروند.

وجود دارد سه حالت ANC خاموش ANC در حالت مانیتور. شما به عنوان ضامن حالت یک فرمان صوتی را به شما بگویم چه حالت earbuds هستند. به اندازه کافی جالب توجه حالت مانیتور نیست ذکر شده در دستورالعمل کتابچه و یا در هر نقطه بر روی Ausounds سایت. من تصادفا آن را در حالی که روشن نیست این ANC. در حالت مانیتور به صدای محیط اطراف شما تقویت شده. من تست آن را به طور خلاصه و شما قطعا می توانید شنیدن بیشتر از محیط اطراف خود به خصوص در ترافیک سر و صدا. شخصا این چیزی است که من می خواهم با استفاده از مقدار. اما اگر شما یک دونده و یا دوچرخه سوار, من می توانم آن را ببینید در آینده دستی به خصوص اگر شما انجام یا در ترافیک بالا در منطقه است.

داشتن هرگز با استفاده از یک جفت از earbuds با ANC مطمئن نبودم چه به انتظار. من با چقدر سر و صدای محیط حذف شد. متاسفانه به دلیل زمان Covid-19 سناریو من قادر به تست آن در یک محیط شلوغ مثل من ، اما من آن را تست در حالی که راه رفتن سگ من در کنار نسبتا شلوغ و جاده و آن را یک کار عالی از به طور قابل توجهی کاهش ترافیک سر و صدا. آن را نیز به طور قابل توجهی کاهش سر و صدای محیط از تلویزیون لوازم خانگی و سگ من پارس در سنجاب. که خیلی اتفاق می افتد ، بهترین بخش آن این همه بدون هیچ گونه کاهش کیفیت صدا.

کیفیت صدا

کیفیت صدا به طور کلی از این earbuds استثنایی است, موسیقی برای تلفن های موبایل به خوبی متعادل و باس جامد است بدون اینکه بیش از حد punchy. خواننده نیز بسیار روشن است.

تماس صوتی با کیفیت

مانند بسیاری از بی سیم واقعا earbuds کیفیت صدا برای تماس های خوب و بزرگ نیست. من صرف بیش از یک ساعت صحبت کردن با یک دوست و کیفیت صدای در هر دو به پایان می رسد رضایت بخش بود. اما صادقانه آن را یکی از ویژگی های من با استفاده از بسیاری.

چیزی که من دوست دارم

 • راحت
 • پشتیبانی سریع شارژ بی سیم
 • موثر و فعال لغو سر و صدا
 • خوب عملکرد صدا
 • 25-عمر باتری ساعت

آنچه که من می خواهم تغییر

 • این نشانگر میزان باتری در مقابل شارژ مورد است که همیشه قابل مشاهده است
 • شارژ مورد کمی نرم و صاف و سخت به نگه داشتن بر روی

افکار نهایی

بیشتر من با استفاده از Au-جریان ترکیبی از earbuds بیشتر من آنها را دوست دارم. عملکرد عاقلانه آنها بیشتر پس از آن ملاقات انتظارات من. و با ویژگی های مانند ANC و سریع, شارژ بی سیم, Au-جریان ترکیبی از earbuds جامد هستند انتخاب در $190.

قیمت: $189.95
که در آن به خرید: آمازون
منبع: نمونه برای این بررسی ارائه شده توسط AUSOUNDS.

حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن