آیا Justin & Hailey Bieber Expecting A Baby? در اینجا چیزی است که او فقط گفت!

Hailey Baldwin هابی جاستین بیبر و همسر هایلی بالدوین در قرنطینه مشغول بوده اند، اما تلاش برای باردار شدن هن

توسط RECORDEJADID در 31 مرداد 1399

Hailey Baldwin هابی جاستین بیبر و همسر هایلی بالدوین در قرنطینه مشغول بوده اند، اما تلاش برای باردار شدن هنوز اتفاق نیفتاده است.

سوپراستارها هنوز هم با بهره گیری از زندگی به عنوان یک حزب از دو به عنوان آنها به سرعت در سالگرد عروسی دو ساله خود را در تاریخ 13 سپتامبر آمده است.

سوپرمدل 23 ساله به تازگی در طول PaleyFest LA در مورد چگونگی او و جاستین صرف زمان زیادی در خانه با هم در طول این زمان بی سابقه باز شد، و در حال آمدن با راه های خلاقانه برای نگه داشتن خود را مشغول است. متاسفانه، رشد خانواده کوچک خود را در کارت در این زمان نیست.

The *Best Black Leggings Are On Sale Right Now

hailey baldwin and justin bieber

اسپلش نیوز

"حتی از طریق قرنطینه، ما هنوز خیلی تازه ازدواج کرده است. ما فقط شده است لذت بردن از زمان ما با هم و دانستن یکدیگر عمیق تر،" بالدوین گفت ، به عنوان مردم گزارش داد. "ما تابستان واقعا سرگرم کننده ای داشته ایم، صرف نظر از همه چیز که در جریان است."

justin bieber and hailey baldwin

اسپلش نیوز

جاستین موافقت کرد که این زوج به لطف برنامه های بسیار آرام تر خود توانسته اند رابطه خود را تقویت کنند و زمان با کیفیت را با هم بگذرانند.

"به طرز شگفت آوری برای ما بسیار خوب است. بدیهی است که ما نسبت به کسانی که واقعا ً در حال مبارزه هستند شفقت داریم و این به ما لطمه می زند.» بیبر به اشتراک گذاشت. "اما برای ما، ما واقعا قادر به ایجاد یک پیوند عمیق تر با یکدیگر، صرف زمان زیادی با یکدیگر و سفر نیست، اما جاده tripping."

justin bieber and hailey baldwin

اسپلش نیوز

هر دو خواننده 26 ساله heartthrob و بالدوین نگاه اجمالی از سفرهای جاده ای تابستانی عاشقانه خود را در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته اند.

در یک اینستاگرام ۳۰ ژوئیه، بیبر با محبت یک عکس شیرین از او و بالدوین را با، So relaxed on our road trip.. خیلی سپاسگزارم که این خاطرات را با عشق زندگی ام می سازیم.» چقدر شایان ستایش است که؟!

hailey baldwin and justin bieber

اسپلش نیوز

این قطعا مانند بسیاری از زمان با هم در قرنطینه می سازد و یا شکستن زن و شوهر به نظر می رسد- و عشق بیبر و بالدوین قوی تر از همیشه است.

افکار شما در مورد آخرین اخبار خانوادگی جاستین بیبر و هایلی بالدوین چیست؟ افکار خود را در نظرات زیر به ما اطلاع دهید!



tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de