به درستی به نام بطری پلاستیکی طناب ساز تبدیل می شود دور انداخته بطری های پلاستیکی به قوی طناب

CROWDFUNDING اخبار – من مؤمن در بازیگری به خوبی استوارت از این زمین به ما داده شده است و کاهش استفاده مجدد و

توسط RECORDEJADID در 31 خرداد 1399

CROWDFUNDING اخبار – من مؤمن در بازیگری به خوبی استوارت از این زمین به ما داده شده است و کاهش استفاده مجدد و بازیافت محصولات و مواد که در غیر این صورت تا پایان در محل های دفن زباله می تواند کمک به ایجاد یک تاثیر نسبت به این. این چیزی است که هوشمندانه طراحی بطری پلاستیکی Roper ساز در نظر گرفته شده است به انجام.

آنچه در آن است ؟

بطری های پلاستیکی Roper ساز یک دستگاه کوچک است که تبدیل یک بطری پلاستیکی را به یک بلند و نازک طناب ساخته شده از بطری مواد با استفاده از مجموعه ای از تیغه برش.

چرا من آن را دوست دارم ؟

علاوه بر داشتن یکی از مهمترین توصيفی نام محصول همیشه بطری های پلاستیکی Roper ساز یک ابزار کوچک است که می تواند مفید باشد و کمک به محیط زیست است. این می تواند به نوبه خود (به معنای واقعی کلمه) یک استاندارد 2 لیتری بطری های پلاستیکی به مفید 50-فوت طناب با استفاده از تیغه برش شبیه به کسانی که در مداد تراش. طناب برخی از قابل توجه استحکام کششی—اتمام بخش در ویدئو بالا که در آن رشته طناب از فقط دو بطری استفاده می شود به جلو و یک 3000 lb تراکتور. طناب نیز می تواند پیچیده برای ایجاد بهتری خط گرم برای کوچک کردن و سفت بنابراین شما حتی نمی نیاز به گره آن است. سه نسخه وجود دارد. این کارت اعتباری به اندازه مجموع طناب های کشتی, کارت, بزرگترین و ساده ترین برای استفاده است که کوچکتر و فشرده تر مجموع طناب های کشتی برچسب شده است به اندازه و به شکل یک برچسب سگ به طوری که می توان آن را مانند یک گردنبند و یا متصل شده به یک حلقه کلید و کوچکترین=از-یک-AA باتری (و در نتیجه سخت ترین به استفاده از) است و مجموع طناب های کشتی میکرو ابزار همه اجزای منابع و مونتاژ در ایالات متحده آمریکا و در صورتی که تیغه های فرسوده می توان آنها را جایگزین با آنهایی که در بر داشت در بسیاری از مشترک مداد تراش.

از کجا می توانم پیدا کردن اطلاعات بیشتر ؟

بطری های پلاستیکی Roper ساز مبارزات انتخاباتی به پایان می رسد در تاریخ 2 ژوئیه سال 2020 و در حال حاضر به ملاقات آن بودجه هدف از $2,500. تعهد بسته های شروع در $9 به صورت یک تک کلید های زنجیره ای میکرو مجموع طناب های کشتی ساز و افزایش وجود دارد. پس از پایان مبارزات انتخاباتی دوره پاداش انتظار می رود برای شروع حمل و نقل در ماه جولای سال 2020 است. بازدید از بطری های پلاستیکی Roper ساز کمپین سایت برای کسب اطلاعات بیشتر و یا برای تبدیل شدن به یک حامی.

حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن