اپل به معرفی جدید 13-در MacBook Pro

اخبار – اپل معرفی جدید 13 اینچی Macbook Pro با به روز رسانی صفحه کلید دو ظرفیت ذخیره سازی و در دسترس نسل 10 ه

توسط RECORDEJADID در 16 اردیبهشت 1399

اخبار – اپل معرفی جدید 13 اینچی Macbook Pro با به روز رسانی صفحه کلید دو ظرفیت ذخیره سازی و در دسترس نسل 10 هسته اینتل پردازنده های سری. این نشانه پایان از اپل استفاده از آن butterfly keyboard جنجالی ساز معرفی شده در 12 اینچی مک بوک در سال 2015. 13-inch Macbook Pro با استفاده از اپل سحر و جادو صفحه کلید با استفاده از یک به روز رسانی قیچی ساز برای اولین بار معرفی شده در 16 اینچ مدل پاییز گذشته و مک بوک ایر معرفی شده در مارس.

ذخیره سازی دو برابر شده در سراسر هیئت مدیره با تنظیمات اعم از 512 گیگابایت تا 4 سل در کمترین پایان ، ظرفیت رم نیز افزایش تا 32 گیگابایت است. 10-نسل شامل پردازنده اینتل Iris به علاوه گرافیک ارائه تا 80 درصد عملکرد سریعتر از نسل قبلی. برخی از مدل ها قادر به رانندگی اپل 6K نرم افزار نمایش XDR در رزولوشن کامل.

همانطور که با نسل های قبلی 13-inch Macbook Pro شامل لمس نوار در محل فیزیکی کلید های تابع و ID لمسی برای راحتی ورود و خرید از طریق فروشگاه App مک و وب سایت های که پشتیبانی اپل پرداخت.

قیمت شروع در $1,299 ($1,199 برای آموزش مشتریان) خواهد شد و حمل و نقل در اواخر این هفته. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در www.apple.com.

حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن