آنجلینا جولی فقط کاهش یافته است این پوسته بمب عمده در مورد بچه های او–ما خیلی شگفت زده!

اين هيچ رازي نيست که آنجلينا جولي يه مادر فوق العاده باشه بچه های این بازیگر ۴۵ ساله الهام بخش او هم روی صفح

توسط RECORDEJADID در 7 شهریور 1399

اين هيچ رازي نيست که آنجلينا جولي يه مادر فوق العاده باشه بچه های این بازیگر ۴۵ ساله الهام بخش او هم روی صفحه نمایش و هم خاموش هستند و او به تازگی در مورد رابطه بسیار ویژه اش با آن ها باز کرده است. 

مادر-شش قطعاً زمان با کیفیت زیادی را با پسران و دخترش گذرانده است از زمانی که همه آن ها در پی طلاق جولی از براد پیت در سپتامبر ۲۰۱۶ زیر یک سقف زندگی می کردند.

جولی در مصاحبه ای با انترتینمنت تونینگtتی فاش کرد که دخترش شیلوه آخرین نقش خود را در فیلم انیمیشن دیزنی "ایوان یک و تنها" تحت تأثیر قرارداده است.

جولی در میان گذاشت که این شیلوه ۱۴ ساله است که در ابتدا پس از اینکه شیلوه در مورد کتابی که می خواند به جولی گفت که رمان «یک و تنها ایوان» کاترین اپل گیت بود، علاقه مند و درگیر خط داستان شد.

این ماسک صورت شیک, امن و در فروش!

angelina jolie and shiloh jolie-pitt

اسپلش نیوز

جولی به ET توضیح داد: «من آن را خودم خواندم و بعد با هم به برخی از آن ها نگاه کردیم و در مورد اینکه چرا او آن را دوست دارد صحبت کردیم.» "سپس، من پرس و جو کردم که آیا آن را ساخته شده است -- همانطور که شما -- به یک فیلم، و من متوجه شدم که آن را به نوعی در آثار است، اما به نوعی [شده است] کشف نشده است."

angelina jolie with shiloh and zahara

اسپلش نیوز

جولی در پیچ و تاب سرنوشت نقش تهیه کننده را به عهده گرفت و همچنین به عنوان صدای فیلی به نام استلا در اقتباس سینمایی دیزنی از کتاب بازیگران شد. "The One and Only Ivan" به طور گسترده ای در دیزنی+ درست هفته گذشته در ۲۱ اوت برای مخاطبان منتشر شد.

آف استین، جولی با شش بچه اش در خانه وقت می گذراند. جولی به تازگی پس از اینکه پردیس کالج کره جنوبی اش به دلیل کروناویروس در حال قفل شدن بود، دوباره با پسر بزرگش مادوکس متحد شد.

angelina jolie kids

اسپلش نیوز

جولی در مصاحبه Extraای با اکسترا گفت مادوکس ۱۹ ساله هم اکنون به صورت آنلاین در خانه در شرکت بقیه خواهر و برادرش تحصیل می کند-- پاکس، ۱۶ ساله، زاهارا، ۱۵ ساله، شیلو، ۱۴ ساله و دوقلوهای ویوین و ناوکس، ۱۱ ساله.

"همه آنها با هم هستند و این یک دسته بزرگ خوب است، بنابراین همه به یکدیگر کمک می کنند. ما خوش شانس هستیم.» جولی با اضافی در میان گذاشت. چقدر شیرین است که؟!

angelina jolie kids

اسپلش نیوز

افکار شما در مورد رابطه تنگاتنگ آنجلینا جولی با بچه هایش چیست؟ به ما اطلاع دهید آنچه شما در نظرات زیر فکر می کنم!tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net