آدل فقط ساخته شده ترین دلخراش اعلام تا کنون

آدل فقط به نظر می رسد در یک مجازی یادبود سومین سالگرد Grenfell برج آتش و این خواننده است که مبارزه اشک در کلیپ

توسط RECORDEJADID در 6 تیر 1399

آدل فقط به نظر می رسد در یک مجازی یادبود سومین سالگرد Grenfell برج آتش و این خواننده است که مبارزه اشک در کلیپ. دلخراش!

اگر شما به یاد غم انگیز آتش جان 72 نفر در لندن و آدل هنوز هم به وضوح وضعیتی وخیم از این رویداد همراه با هموطنان.

این "سلام" خواننده افتخار زندگی در آتش از دست داده در 24 طبقه بالا افزایش در لندن در ژوئن سال 2017, که همچنین ترک بسیاری از بی خانمان و آسیب دیده اند.

ادامه مطلب: شاهزاده هری و Meghan Markle فقط دلخراش ترین اخبار–ما را نمی بیند و این آینده!

راه آسان برای دریافت دیگر فولر مو برای تابستان

"من می خواهم به ارسال به همه شما امروز و شما اجازه می دانم که من فکر می کنم که من همیشه انجام" یک مشخصه متزلزل Adele گفت: در طول احساسی پیام تصویری.

"حتی اگر ما نیاز به انجام این کار در دنیای مجازی, آنلاین, در سال 2020 زوم زندگی به عنوان آن است که آن را هنوز هم بسیار مهم است برای ما به سوگواری با هم و برای ما به یاد داشته باشید که شب و به تأمل در آن و همچنین منعکس کننده که در آن ما در حال حاضر" او ادامه داد.

بنابراین ویرانگر! "من فکر می کنم که در این سال بیش از هر زمان دیگری شده است وجود دارد هرگز زمان مناسب برای ما واقعا ورزش رفاقت و شفقت و روشن فکری و تداوم," او گفت:. "پشتکار برای پاسخ. پشتکار برای عمل است." در واقع!

ادامه مطلب: Kelly Ripa فقط کاهش یافته است, این رشته بمب, در مورد خانواده اش--ما خیلی شگفت زده کرد!

این اولین بار نیست که خواننده لنت صدای خود را در حمایت از بازماندگان که مرگبار فروغ.

کمتر از 24 ساعت پس از آتش سوزی رخ داده است Adele بر روی زمین توزیع منابع, بازدید از مدارس و آوردن کیک به آتش. او شگفت انگیز است!

او همچنین پیوست عزاداران برای سالگرد یک سال که در آن او دیده می شد در میان جمعیت آواز همراه با خوانندگان انجیل به "به من تکیه کن."

بیشتر بخوانید: شما ممکن است می خواهم به نشستن قبل از دیدن این بی دست و پا عکس از ملکه و شاهزاده فیلیپ است که فقط منتشر شد--چه اتفاقی می افتد!

"من هرگز نقل مکان کرد و یا پس از یک گروه از مردم قبل از. انعطاف پذیری خود را به هیچ یک دوم است," او گفت:.

ادامه مطلب: آدل به نظر می رسد بسیار متفاوت در حال حاضر–آن را غیر واقعی!

"من خیلی غم انگیز است که ما همه با هم امروز به دلیل وجود آن را همیشه یک رویداد غم انگیز وقتی که همه با هم می شود آن را نیز زیبا و بچه ها در حال اجرا هستند در اطراف و من نمی توانم صبر کنید برای شنیدن همه چیز در مورد آنها. و من می دانم که قبل از سالگرد سال آینده است که همه ما می تواند انجام این کار است و من نمی توانم صبر کنید. من نمی توانم صبر کنید تا وجود دارد و من نمی توانم صبر کنید تا ببینید همه شما."

"من از دست شما همه," او به این نتیجه رسیدند پیام خود را. "من نمی توانم صبر کنید تا ببینید همه شما و مثل من گفت: من به فکر شما امروز بیشتر از همیشه. ایمن ماندن می گویند سالم است."

سازمان دیده بان در حال حاضر:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن