7 شربت خانه مواد غذایی شما باید جلوگیری از خرید در فروشگاه مواد غذایی در سال 2020

برای بسیاری از ما COVID-19 ساخته شده است که ما فکر می کنم بیشتر در مورد مواد تشکیل دهنده و مواد غذایی ما در حا

توسط RECORDEJADID در 24 خرداد 1399

برای بسیاری از ما COVID-19 ساخته شده است که ما فکر می کنم بیشتر در مورد مواد تشکیل دهنده و مواد غذایی ما در حال چیدن در فروشگاه مواد غذایی و خدمت به خانواده های ما. این بیماری همه گیر به ما اجازه داده است که زمان به سرعت پایین و شروع روند فکر غذا خوردن. به عنوان یک نتیجه بیشتر از ما در حال کشف مواد غذایی در ما لیست مواد غذایی که انجام بیش از آسیب خوب. کارشناسان هشدار می دهند که این یک زمان هنگامی که شما نیاز به مراقبت از سلامت خود را بیش از همیشه و فقط به خاطر یک بازار مواد غذایی خود را به عنوان "سالم" را نمی کند به معنای آن است که نام تجاری خود را انجام علت سعی و کوشش در ارائه به مشتریان با تمیزترین و مغذی ترین منبع. در اینجا چیزی است که ما مواد غذایی کارشناسان هشدار می دهند در برابر:

ادامه مطلب: ترسناک اشتباه شما احتمالا در حال ساخت در هنگام گرفتن منظقه وانت به گفته کارشناسان بهداشت و درمان

Skippy Peanut Butter

"متعارف بادام زمینی گیاهی مانند Skippy ممکن است خوشمزه (و دلتنگ سفر به دوران کودکی ما) اما آنها حاوی شکر اضافه و بعضی اوقات باید روغن های هیدروژنه و همچنین" دکتر کریستین گونزالس دکتر درمان طبیعی و غیر سمی زندگی متخصص به ما می گوید. "روغن های هیدروژنه هستند تقریبا همیشه فرآوری شده و معمولا از اصلاح شده ژنتیکی پنبه دانه سویا و روغن کانولا. این روغن ها التهابی و روده اخلال." اوه!

غذاهای حاوی حاد

اظهار داشت: "عمدتا در نوشیدنی ها و رفتار های یخ زده این است که یک جلبک دریایی است که در مطالعات نشان داده شده به ناراحتی روده و حتی ممکن است باعث کولیت شرایط مانند" تغذیه مربی و "عنصر گورو" میرا Dessy به ما می گوید. "مشکل این است که آن را مانند یک امولسیفایر خوب و قوام دهنده آن است که مورد استفاده در محصولات در سراسر تقریبا هر راهرو از فروشگاه های مواد غذایی. آن را حتی در lunchmeat!"

ادامه مطلب: این بدترین اشتباه شما می توانید زمانی که پا بر روی مواد غذایی در حال حاضر با توجه به کارشناسان بهداشت و درمان

Pop-Tarts و شیرین غلات

"هر دو این موارد در حال لود شده با شکر و شربت ذرت و مواد افزودنی است که خود را به سازش بدن در پاسخ به استرس و در نهایت سیستم ایمنی بدن" کاربردی تغذیه درمانی پزشک و مربی بهداشت اریک لوی جامع Nootropics به ما می گوید.

نوشابه

"نوشابه ساخته شده است از آب گازدار و شربت ذرت با فروکتوز بالا," گواهی بهداشت و سلامتی مربی و متخصص تغذیه Lynell راس از Zivadream به ما می گوید. "همچنین حاوی اسیدهای مانند اسید فسفریک و اسید کربنیک است که دندان های خود را در معرض فروپاشی است. هنگامی که شما در اضافه کردن شکر آن را می سازد نوشابه و حتی بیشتر مضر منجر به دیابت و فشار خون و سنگ کلیه قرار می دهد که شما در معرض خطر ابتلا به بیماری کلیوی. کولا نوشیدنی همچنین حاوی اسید فسفریک است که علاوه بر سنگ کلیه شما قرار می دهد در معرض خطر ابتلا به پوکی استخوان و بیماری های قلبی است."

مونو سدیم گلوتامات (MSG)

"مواد غذایی که حاوی مونوسدیم گلوتامات یا MSG مضر خود را به سیستم ایمنی بدن" Lynell هشدار می دهد. "MSG می تواند یک جزء اصلی در بسیاری از غذاها و مگر اینکه شما در خواندن برچسب مواد غذایی دقت شما نمی آن را می دانم. تحقیقات نشان داده است که خوردن غذاهای با گاز خردل می تواند باعث تغییرات در تیموس و طحال است که می تواند کاهش عملکرد سیستم ایمنی خود را به عنوان طحال می تواند کمک به شما ایجاد آنتی بادی برای نگه داشتن شما هست. غذاهایی که شما ممکن است مشکوک نیست که ساخته شده با گاز خردل مورد علاقه شما چیپس, سوپ فوری نودل وعده های غذایی گوشت های فرآوری شده, چاشنی, چیپس و دیگر غذاهای سرپایی. MSG شده است همراه با سردرد, درد قفسه سینه, ارضا روی صورت, بی حسی و تورم گرگرفتگی و عرق کردن است."

مواد غذایی حاوی رنگ های مصنوعی

"در اینجا در ایالات متحده بحث در اما در کانادا و اروپا و استرالیا و روشن است که رنگ های مصنوعی برای شما بد هستند" میرا" ، "ساخته شده از پتروشیمی آنها را افزایش می دهد بی توجه رفتار و نشان داده شده است در برخی از موارد به علت نوسانات خلق و خوی. FDA کاهش یافته است به قبول علم حتی با وجود چندین مقیاس بزرگ مطالعات و درخواست از گروه های مصرف کننده برای برچسب های هشدار دهنده."

شکر

"قند شیرین است و ما آن را دوست دارم. تولید کنندگان مواد غذایی می دانند و اغلب قرار دادن تعداد زیادی از آن را به محصولات سعی کنید برای رسیدن ما به آن فکر می کنم سلیقه خوب" میرا توضیح می دهد. "آنها همچنین می دانیم که مصرف کنندگان در حال تبدیل شدن به زرنگ و دانا به برخی از برچسب مسائل. مانند این واقعیت است که مواد تشکیل دهنده ذکر شده توسط حجم بر روی برچسب. این بدان معنی است که بیشتر از چیزی است که وجود دارد در این محصول بالاتر در این لیست است که مواد تشکیل دهنده به نظر می رسد. اما اگر یک تولید کننده نمی خواهید به لیست قند به عنوان اولین عنصر راه حلی وجود دارد. آنها می توانید با استفاده از بسیاری از انواع مختلف از قند, شربت افرا, دکستروز, برنج, سبوس, شربت و غیره. هر یک از این مواد تشکیل دهنده ذکر شده توسط خود فرد دوره نه به عنوان یک انباشته شکر. شما می توانید به خودتان پیدا کنید در غذا خوردن به مراتب بیشتر از شما متوجه اگر شما در واقع نمی بخوانید عنصر برچسب برای دیدن چه مقدار قند در که بسته است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن