4 کاهش وزن خارق العاده متخصصین تغذیه سوگند برای سرعت بخشیدن به سوخت و ساز خود را

این هیچ راز است که وجود دارد مقدار زیادی از غذاهای سالم که انجام شگفتی برای از دست دادن وزن. اما آیا شما می دا

توسط RECORDEJADID در 18 خرداد 1399

این هیچ راز است که وجود دارد مقدار زیادی از غذاهای سالم که انجام شگفتی برای از دست دادن وزن. اما آیا شما می دانید که غذاهای خاصی لقب را به عنوان "خارق العاده" است که واقعا کمک به افزایش سوخت و ساز بدن شما? برخی از متخصصین تغذیه " بهترین راز نگه داشته در حال تنوع خارق العاده شما باید خوردن برای از دست دادن وزن.

در حال حاضر آنچه که دقیقا یک "ابر" شما بپرسم ؟ ما به نوبه خود به کارشناسان برای توضیح این یکی. با توجه به Healthlineهای صنایع غذایی به "ابر" برچسب های غنی از مواد مغذی, مواد غذایی با یک قرار است ظرفیت مثبت بر سلامت.

بدون ado بیشتر, اجازه دهید شیرجه رفتن بالا ما 4 مورد علاقه کاهش وزن خارق العاده است که می تواند به شما نشان می دهد یک نام تجاری جدید راه برای افزایش سوخت و ساز خود را.

chili peppers

شاتر

یکی از بزرگ ومزه سوخت و ساز بدن-تقویت عنصر برای اضافه کردن به ناهار و شام است, فلفل تند. در مصاحبه با روزانه پزشکیثبت متخصص رنه Ficek توضیح می دهد که چگونه مواد غذایی تند مثل فلفل تند می تواند به بهبود سلامت در راه های مختلف.

"یکی از شناخته شده ترین فواید ادویه است که توانایی خود را برای بالا بردن سوخت و ساز بدن و در نتیجه سوزاندن کالری های اضافی" Ficek می گوید. "غذا خوردن تند غذا می تواند به طور موقت خود را افزایش سوخت و ساز بدن را تا هشت درصد است." چه شگفت انگیز است؟!

apple cider vinegar

شاتر

یکی دیگر از ما رفتن به مواد تشکیل دهنده برای از دست دادن وزن است که هیچ یک دیگر از سرکه سیب است. جدا از مصرف سرکه سیب مکمل یک تا دو قاشق غذاخوری از سرکه سیب نیز می تواند به راحتی مخلوط به آب برای برخی از جدی فواید سلامتی شگفت انگیز.

یک Healthline مقاله نوشته شده توسط متخصص تغذیه Franziska Spritzler توضیح می دهد که چگونه اسید استیک موجود در سرکه سیب باعث افزایش سوخت و ساز بدن. "مطالعات حیوانی نشان داده است که اسید استیک ممکن است ترویج از دست دادن چربی در راه های مختلفی. آن می تواند به کاهش ذخیره چربی را افزایش دهد چربی سوز, کاهش اشتها و بهبود قند خون و انسولین پاسخ" Spritzler می گوید.

butternut squash

شاتر

اجازه دهید به نوبه خود توجه ما به برخی از روش های سنتی تر شما می توانید خود را افزایش سوخت و ساز بدن--- با خوردن سبزیجات ، سبزیجات مانند کدو گردوی سفید شگفت انگیز سوخت و ساز بدن افزایش مزایای. در مصاحبه با فعال, زمانثبت متخصص امی فرودگاه گرین می گوید که خوردن غذاهای با شاخص قند خون پایین مانند کدو می تواند سوخت و ساز بدن به دلیل آن کاهش می یابد موج قند خون پس از وعده های غذایی.

celery

شاتر

یکی دیگر از محبوب های گیاهی برای کاهش وزن شگفت انگیز نتایج کرفس. کرفس کم کالری و سرشار از فیبر و حاوی مقدار زیادی آب است. در مصاحبه ای با سلامت زنانثبت متخصص تریسی Lockwood توضیح می دهد که پس از کرفس به عنوان یک دیورتیک عمل انرژی است که توسط بدن استفاده می شود برای افزایش تولید ادرار کمک می کند تا برای افزایش متابولیسم بدن شما.

مورد علاقه خود را تقویت متابولیسم مواد غذایی ؟ اجازه دهید ما می دانیم که رفتن به شما در نظرات زیر!is.gdclck.ruulvis.netshrtco.de