4 سس سالاد شما باید هرگز دوباره استفاده کنید چرا که آنها از بین بردن سوخت و ساز بدن شما

همه ما می دانیم سالاد یک وعده غذایی ضروری برای هر رژیم غذایی سالم است. نه تنها سالاد برای شما خوب است, اما شما

توسط RECORDEJADID در 9 تیر 1399

همه ما می دانیم سالاد یک وعده غذایی ضروری برای هر رژیم غذایی سالم است. نه تنها سالاد برای شما خوب است, اما شما همچنین می توانید به طور مداوم تغییر دهید تا مواد به طوری جوانه های چشایی شما هرگز حوصله خواهد کرد از آنها.

نه همه معمولی مواد لازم سالاد سالم در نظر گرفته شده به شما برگ سبز پایه. یکی از اصلی رفتن به سالاد با شکوه است پانسمان ، متاسفانه بسیاری از خوشمزه سس سالاد می توانید رژیم غذایی خود را درست کردن آهنگ. آن را قطعا زمان به فکر می کنم دو بار قبل از شما در رسیدن به مورد علاقه خود را سس سالاد بعدی زمان و ما به شما بگویم چرا.

با توجه به Healthline, بسیاری از فروشگاه خرید سس گوجه فرنگی پر شده با افزودن شکر و مواد نگهدارنده و طعم دهنده های مصنوعی که می تواند همه را دور نوار مزایای تغذیه ای سالاد خود.

بیایید شیرجه رفتن به بالای چهار سس سالاد که برای شما بد هستند زیرا آنها کاهش سرعت سوخت و ساز خود را.

راه آسان برای دریافت دیگر فولر مو برای تابستان

caesar dressing on salad

شاتر

هر کس دوست دارد خوب سالاد سزار در هر حال حاضر و پس از آن, اما متاسفانه سزار پانسمان مهم نیست وقتی که می آید به از دست دادن وزن. با توجه به شبکه غذایی سنتی سالاد سزار شامل کمتر از 500 کالری, 40 گرم چربی و 1,070 میلی گرم سدیم. ما فکر می کنیم ما قطعا باید پرش سالاد سزار مجموع زمان آینده.

thousand island dressing poured on salad

شاتر

یک قاعده سرانگشتی مناسب این است که می گویند هیچ به خامه سس سالاد و هزار جزیره, سس این قاعده مستثنی نیست. با توجه به ثبت متخصص Jeryln جونز, کرم مبتنی بر هزار جزیره سس گوجه فرنگی سرشار از چربی های اشباع شده و قند و کالری است. جونز توصیه برای امید بستن به نفت و بر اساس سس یا vinaigrettes به عنوان جایگزین سالم به جای آن است.

ranch dressing in cup

شاتر

یکی دیگر از محبوب ترین ها و در عین حال ناسالم سس سالاد است که سس رنچ. با توجه به Verywell جا فقط دو قاشق غذا خوری از سس رنچ حدود 16 گرم چربی و 148 کالری موجود در آن. وجود دارد در واقع راه برای لذت بردن از پانسمان مزرعه در حد اعتدال. Verywell مناسب توصیه می کند انتخاب یک کم کالری یا کم چربی نسخه از سس رنچ اگر شما واقعا نمی توانید به من بدهید تا کرم خوبی است.

french dressing on side of salad

شاتر

فرانسوی, سس نیز می تواند مخاطره آمیز برای کمر خود را با توجه به سدیم و چربی محتوا. با توجه به HuffPost, فرانسوی, پانسمان رتبه به عنوان یکی از unhealthiest سس سالاد گزینه های پس از آن را شامل 240 میلی گرم سدیم و 15 گرم چربی 1 گرم چربی اشباع شده.

مورد علاقه شما چیست سس سالاد سالم? اجازه دهید ما می دانیم بالای خود را انتخاب کنید در نظرات زیر!tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن