4 غذایی که هرگز نباید قبل از 10 AM دلیل آنها به آرامی از بین بردن سوخت و ساز بدن شما

شروع کردن روز خود را در مسیر حق یک جزء مهم از دست دادن وزن. به طور خاص چسبیده به غذاهای سالم در صبح کمک می کند

توسط RECORDEJADID در 10 تیر 1399

شروع کردن روز خود را در مسیر حق یک جزء مهم از دست دادن وزن. به طور خاص چسبیده به غذاهای سالم در صبح کمک می کند مجموعه ای از تن برای بقیه روز خود را تشویق شما را به نگه داشتن و سالم تصمیم گیری. متاسفانه بسیاری از محبوب صبحانه غذاهای سرشار از قند و کالری است که می تواند یک چالش برای سوخت و ساز خود را.

با که در ذهن نگه داشتن خواندن برای 4 غذایی که هرگز نباید قبل از 10 صبح!

زنان فرانسوی *عشق* این قیمت مناسب, کیف دستی با نام تجاری

oatmeal

شاتر

قبل از مخلوط بلغور جو دوسر

صحبت کردن به غذا خوردن این و نه آن!, ایزابل Smith, MS, RD, CDN, ثبت متخصص و بنیانگذار ایزابل اسمیت تغذیه توضیح می دهد که چرا قبل از مخلوط بلغور جو دوسر بسته هستند یک ایده بد--به ویژه هنگامی که در مقایسه با دیگر وزن از دست دادن دوستانه بلغور جو دوسر گزینه های.

او توضیح میدهد: "هنگامی که ما را انتخاب کنید premixed بلغور جو دوسر ما به طور معمول کمتر فیبر چون غلات به طور کلی پردازش بیشتر و بیشتر شکر اضافه شده است."

bagel with cream cheese

شاتر

شیرینی

شیرینی کلاسیک و انتخاب صبحانه اما مگر اینکه شما یک روز پر از فعالیت های برنامه ریزی شده احتمالا باید اجتناب شود. متوسط بیگل حدود 3-4 برابر این مقدار کربوهیدرات یک تکه نان.

به علاوه با توجه به سلامت "ترین شیرینی کمبود ویتامین ها و مواد معدنی و فیبر است. بدون فیبر و کربوهیدرات ها در یک نان شیرینی حلقوی هضم به سرعت تبدیل به قند و سپس آن را احتمالا به چربی است."

cereal

شاتر

حبوبات

بسیاری از غلات صبحانه که ممکن است به نظر می رسد سالم هستند و در واقع قند بالا و کم پروتئین و فیبر است. با توجه به سی ان ان این غلات می تواند "علت قند خون سنبله و سقوط قبل از ناهار."

شروع روز خود را مانند این می تواند منجر به خستگی و گرسنگی که می توانید آن را حتی سخت تر سالم را به تصمیم گیری.

bacon, sausage, egg

شاتر

بیکن و سوسیس

گوشت های فرآوری شده اغلب دیده می شود که ضروری است علاوه بر صبحانه مورد علاقه خود را. متاسفانه چربی بالا و نمک مطالب (به عنوان به خوبی به عنوان مواد نگهدارنده شیمیایی) ارائه آنها را خطرناک علاوه بر این به هر وعده غذایی-به ویژه مهم ترین وعده غذایی روز است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن