2 دستگیر شده پس از چند افسر مجروح در مشاجره در نزدیکی Eglinton و Oakwood

هفت افسر پليس تورنتو در پی روياروئی در نزديکی اگلينتون و اوکوود شامگاه شنبه مجروح شدند.به گفته پلیس، این مشاجر

توسط RECORDEJADID در 9 شهریور 1399

هفت افسر پليس تورنتو در پی روياروئی در نزديکی اگلينتون و اوکوود شامگاه شنبه مجروح شدند.

به گفته پلیس، این مشاجره کمی قبل از ساعت ۸ بعد از ظهر پس از آن اتفاق افتاد که مردی بالای ماشینی در نزدیکی خیابان اوکوود و خیابان اگلینتون وست پرید. پلیس گفت که پس از مداخله، یک مرد دوم پس از آن پرید داخل تا با ماموران بجنگد.

ادامه مطلب: 'بازپرداخت تجمعات پلیس' برگزار شد در سراسر کانادا؛ معترضان مجسمه جان ای مک دونالد را سرنگون کردند

از آن زمان تاکنون دو نفر مربوط به اين حادثه دستگير شده اند، در حالی که چهار افسر به خاطر جراحات خود به بيمارستان فرستاده شدند.

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

تظاهراتی در حمایت از کسب و کارهای متعلق به سیاه پوستان نیز در زمان حادثه در این منطقه اتفاق می افتاد.

فردی که شاهد این حادثه بود به گلوبال نیوز گفت که احساس می کند میزان افسران نیرو مورد استفاده در بازداشت این مرد بیش از حد است و اقدامات آن ها را «غیر انسانی» توصیف کرده است.

"من تشدید می شدم، این به هیچ عنوان عادلانه نیست. آنها به او دستبند زده اند و هنوز زانو می زند و هنوز روی سینه و روی مچ پایش و همچنین روی پاها و مچ پایش بودند.»

گسترده کانادا درحمایت از بودجه زدایی از خدمات پلیس برگزار شد
تجمعات گسترده کانادا در حمایت از بودجه زدایی از خدمات پلیس برگزار شد

تصاویری از این حادثه که در رسانه های اجتماعی منتشر شد، در ابتدا صحنه هایی از چسبیده شدن یک سیاه پوست توسط یک افسر پلیس را پس از تیرباران شدن با آنچه به نظر می رسد تسر است، نشان می دهد.

مرد دیگری که بلک است، سپس دخالت می کند و سعی می کند افسر را از مرد پین شده دور کند اما پس از آن توسط چند افسر دیگر بازداشت می شود.

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

این شاهد گفت تا زمانی که به منطقه رسید، دست کم هفت یا هشت افسر پلیس در بالای مردی بودند که او آنها را جیغ و درد توصیف کرده بود. به گفته وی، ماموران پس از آن دیواری برای جلوگیری از شاهدان تشکیل داده بودند.

های رسانه های اجتماعی از آن زمان از رسیدگی افسران به این حادثه انتقاد کرده و نیاز به چنین مقدار زیادی از افسران برای مطیع کردن یک فرد واحد را زیر سؤال می برند.

هیو آنتونی که تصاویری را منتشر کرد که نشان می داد چه چیزی به نظر می رسد مقدار زیادی از افسران پلیس اطراف و چرخاندن یک فرد بر روی زمین است، نوشت: «یک مرد سیاه پوست با چالش های سلامت روانی توسط ماموران پلیس از @torontopolice حتی با درخواست های حرفه ای ها در جمعیت که پیشنهاد کمک به مداخله برای کمک به آن را می دادند، وحشیانه شد.»

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

"ماموران پلیس این درخواست را نادیده گرفت و اقدام به حمله به مرد سیاه پوست با چالش های سلامت روانی کرد."

© 2020 Global News, a division of Corus Entertainment Inc.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن