فک خود را رها خواهد شد هنگامی که شما می بینید فوق العاده سکسی بیکینی امیلی Ratajkowski فقط پوشیدند!

يه روز ديگر، يه بیکینی رشته اي ديگر. به عنوان درجه حرارت تابستان همچنان به افزایش, امیلی Ratajkowski آمار ساحل

توسط RECORDEJADID در 3 شهریور 1399

يه روز ديگر، يه بیکینی رشته اي ديگر.

به عنوان درجه حرارت تابستان همچنان به افزایش, امیلی Ratajkowski آمار ساحل در کت و شلوار خیره کننده teal از خط خود را, Inamorata. از آنجا که راه اندازی نام تجاری، او بهترین تبلیغات آن بوده است، نما در همه چیز از شلاق زدن skimpy به سکسی یک قطعه - و این آخرین است از این قاعده مستثنی نیست. مدل با اعتماد به نفس بدن زرق و برق oozed در یک شات ارسال شده به اینستاگرام است که نشان داد شکم فوق العاده کوچک خود را.

Em نگه داشته آرایش خود را ساده، accessorizing با hoops طلا ساده و گردنبند است که ادای احترام به سگ محبوب خود، کلمبو.

عکس racked تا بیش از 1.7 میلیون دوست دارد به عنوان پیروان خود را بیش از نگاه گیج. مدل همکار بلا حدید اظهار نظر "غیر واقعی"، در حالی که بازیگر کارا سانتانا به سادگی نوشت، "خوب".

بعدها در روز، Em در زمان بیکینی برای چرخش دیگری به عنوان او در اطراف شهر دوچرخه، پوشش با کف جین و سایه چشم گربه. She shot the camera a coy smile and captioned her pic, "Riding around n getting it."

هنگامی که او در بیکینی نیست، Em مشغول ترویج راه اندازی جدیدترین علاوه بر ایناموراتا: مجموعه 'عرق تابستانی' خود را. این برنامه شامل لباس اوقات فراغت در رنگ پانچ، کمر ارتجاعی بالا و نام تجاری بیانیه جسورانه، مجموعه پرواز کردن قفسه - فروش تنها در 10 ساعت!

شما می توانید از هر دو لباس شنا و عرق با بازدید از @inamoratawoman. در این میان، مانند Em را و به نوبه خود تا گرما با یکی از سبک های teal سکسی زیر است.

The *Best Black Leggings Are On Sale Right Now

Cassie Bottom

دوستداران + دوستان کاسی پایین ($ 68)

Sequin Bikini Top

superdown Chantell پولک بیکینی بالا ($ 48)

Full Bottoms

PQ شنا اساسی Ruched پایین کامل ($ 66)

Triangle Top

PQ شنا Isla مثلث بالا ($ 79)tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
مقالات مشابه
نظرات کاربرن