شما هرگز حدس می زنم چه ریس ویترسپون فقط گرفتار شد انجام–مردم آنقدر دیوانه!

ریس ویترسپون در حال شکایت توسط یک گروه از معلمان به صورت گمراه کننده آنها در مورد یک لباس سادگی. اوه! ریس و شی

توسط RECORDEJADID در 27 خرداد 1399

ریس ویترسپون در حال شکایت توسط یک گروه از معلمان به صورت گمراه کننده آنها در مورد یک لباس سادگی. اوه!

ریس و شیوه زندگی او شرکت دراپر جیمز اهداف در یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام ظ توسط سه زن که ادعا می کنند که "کمی آتش در همه جا" تولید کننده فریب خورده آنها را با ارائه رایگان لباس به معلمان در میان رمان شیوع کروناویروس. این پایان ما می خواستیم!

بیشتر بخوانید: شما ممکن است می خواهم به نشستن قبل از شنیدن اخبار در مورد ریس ویترسپون که فقط به بیرون درز کرد-مردم آنقدر دیوانه!

در صورتی که شما از دست رفته آن در ماه آوریل 44 ساله شرکت پوشاک ترویج سادگی از لباس رایگان برای معلمان است.

"عزیز معلمان: ما می خواهیم به می گویند با تشکر از شما. در طول قرنطینه ما دیدن شما کار سخت تر از همیشه به آموزش فرزندان ما" این شرکت اعلام کرد در ماه آوریل 2nd پست به پلت فرم. "برای نشان دادن قدردانی ما دراپر جیمز می خواهم به معلمان رایگان لباس." پست سپس به ارائه دستورالعمل نحوه درخواست و اعلام کرد که این پیشنهاد معتبر بود "در حالی که منابع تاریخ و زمان آخرین."

پس چه ایرادی دارد ؟ خوب کت و شلوار ادعا می کند که تنها وجود دارد 250 لباس در دسترس است و بیش از یک میلیون و معلمان وارد سادگی. توسط این شانس تنها بخش کوچکی از شرکت کنندگان اعمال می شود که به سادگی خواهد در واقع یک دریافت خواهید کرد.

بیشتر بخوانید: شما هرگز حدس می زنم آنچه Ellen DeGeneres گرفتار شد و گفت–طرفداران ناجور! طرفداران آنقدر دیوانه

و نه تنها که اما در هر نمونه جالب از مرتب کردن بر اساس این یکی مورد نیاز است که کسانی که در ارائه اطلاعات شخصی خود را وارد کنید. با توجه به ادعای ریس با نام تجاری صرف یک "برآورد محقر 12.500 دلار در هزینه های واقعی." ما قطعا می دانیم که او می تواند استطاعت بیش از آن است.

زنان نیز ادعا می کنند که شرکت کردم رایگان خود را ارتقاء برای سادگی با تشکر از اشاره در صبح "امروز" و "صبح به خیر آمریکا".

پس شما چه فکر می کنید ؟ توسط ریس در گسل در اینجا و یا آن را یک مورد از "هیچ عمل خوب می رود مجازات."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن