شما هرگز حدس می زنم چه کایلی جنر انجام در قرنطینه گرفتار شد-طرفداران هستند تا دیوانه!

هممون داريم تو قرنطينه يه کم ديوونه ميشيم، مه نه؟ مطمئنا، محدودیت ها به شدت شل از اقدامات قفل کردن برای اولین

توسط RECORDEJADID در 1 شهریور 1399

هممون داريم تو قرنطينه يه کم ديوونه ميشيم، مه نه؟ مطمئنا، محدودیت ها به شدت شل از اقدامات قفل کردن برای اولین بار در ماه مارس آغاز شده است، اما می توان آن را امن می گویند که هر از دست رفته راه چیزهایی که استفاده می شود - و برخی از مردم آن را از دست بیش از دیگران است.

کایلی جنر، برای یکی، از دست رفته سفر آنقدر که او تصمیم گرفت برای گریز لوکس به جشن تولد 23 سالگی خود را - با وجود این واقعیت است که محلی خود را از انتخاب برای سفر محدود شده است.

The *Best Black Leggings Are On Sale Right Now

kylie jenner breaks travel ban turks caicos

درست است - جوان ترین عضو قبیله کارداشیان جنر در حال سفر در همه گیر گرفتار شد.

کارآفرین زیبایی در زمان تعطیلات به ترک ها و Caicos به زنگ در تولد خود را در هفته گذشته، و ماجراهای خود را در اینستاگرام خود را به اشتراک گذاشته است.

kylie jenner breaks travel ban turks caicos

دولت آمریکا در حال حاضر نسبت به سفر به ترک ها و کایکوس به دلیل اقدامات بهداشتی و ایمنی و شرایط مربوط به COVID هشدار می دهد و به شدت از مردم می خواهد که در سفر غیرضروری به مقصد تجدید نظر کنند.

kylie jenner breaks travel ban turks caicos

ایالت کالیفرنیا - خانه جنر - همچنین از ساکنان می خواهد که از سفر به خارج از ایالت و بازگشت به خانه بازگردند. اما به نظر می رسد جنر احتیاط را به باد پرتاب کرده و به هر حال سفر کرده است، با وجود هشدارها.

kylie jenner breaks travel ban turks caicos

اسپلش نیوز

جنر یک شات ایستاده در ساحل در غروب آفتاب با دختر، Stormi، در تاریخ 12 اوت ارسال شده است. She captioned it "No place I'd rather be," so it seems that she believed her birthday trip to Turks and Caicos was worth breaking travel restrictions.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de