شما باید بنشینید و قبل از شنیدن این راز در مورد پرنس ویلیام که درست کردم!

مستند اخیر نشان داد که چگونه شاهزاده ویلیامبه عنوان یک کودک احساس خود را در مورد آینده خود را به عنوان پادشاه.

توسط RECORDEJADID در 6 تیر 1399

مستند اخیر نشان داد که چگونه شاهزاده ویلیامبه عنوان یک کودک احساس خود را در مورد آینده خود را به عنوان پادشاه. با توجه به سلطنتی کارشناسان شاهزاده جوان به خوبی آگاه بود خود را سلطنتی وظیفه از سن جوان و احساس عصبی در مورد آینده اش–حتی بیان که او نمی خواست به پادشاه.

نگه داشتن خواندن برای همه چیز شما نیاز به دانستن!

راه آسان برای دریافت دیگر فولر مو برای تابستان

Prince William

شاتر

با توجه به بیان اخیر سلطنتی مستند ویلیام و کیت: بیش از حد خوب درست باشد نشان می دهد که چگونه یک جوان پرنس ویلیام فکر در مورد تبدیل شدن به پادشاه از جمله تفسیر از سلطنتی مفسر ربکا زبان انگلیسی و سلطنتی شرح حال آنا پاسترناک.

پاسترناک توضیح میدهد: "خیلی زود او را به حال یک حس قوی از سرنوشت خود. او را شناخته شده است که یک روز او با توجه به تبدیل شدن به پادشاه است."

William and Harry

چلپ چلوپ

انگلیسی می افزاید: "او اغلب می گفت به مادرش او واقعا می خواهد شاه."

که در آن نقطه هری خواهد گام و پیشنهاد را به جای او.

William an Harry

چلپ چلوپ

در این مستند جرمی Paxman بریتانیا پخش و روزنامه نگار, نظرات در همین است. با توجه به آینه و او را به ناهار با پرنسس دایانا حدود یک سال قبل از او درگذشت و به او گفت که یک داستان مشابه است.

او توضیح میدهد: "ما در مورد فرزندان ما و او گفت: William اغلب به او گفت که او واقعا می خواهد شاه و پس از آن هری می گویند:" اگر شما نمی خواهید این کار من باید آن را!'"

Prince William

شاتر

پرنس ویلیام به تازگی صحبت به اخبار بی بی سی در مورد افکار خود را در تبدیل شدن به پادشاه: "من دروغ نمی بیدار انتظار به پادشاه چون متاسفانه این بدان معنی است که خانواده من باید نقل مکان کرد و من نمی خواهم که."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
مقالات مشابه
نظرات کاربرن