شما ممکن است می خواهم به نشستن قبل از شنیدن این, اصلی, بمب, در مورد Kelly Ripa که فقط طرفداران آنقدر دیوانه!

Kelly Ripa مواجه شده است و برخی از انتقاد جدی به تازگی برای دروغ گفتن به طرفداران در مورد که در آن او بود quar

توسط RECORDEJADID در 17 خرداد 1399

Kelly Ripa مواجه شده است و برخی از انتقاد جدی به تازگی برای دروغ گفتن به طرفداران در مورد که در آن او بود quarantining. Ripa و همسرش, علامت گذاری consuelos,بودند و در یک سفر با فرزندان خود– لولا 18 و فرزندان مایکل 22 و خواکین, 17–به کارائیب زمانی که دستور به پناهگاه در محل.

یک منبع گفت:" مردم "این خانواده بود و در سفر در کارائیب زمانی که گفت به پناهگاه در محل و تصمیم به ماندن قرار داده است."

Kelly Ripa and Mark Consuelos

چلپ چلوپ

Ripa خودش توضیح داد که این تصمیم در یک شهر مجازی سالن با ABC کارکنان.

او توضیح داد: "ما در حال برنامه ریزی یک سفر برای خانواده ما و قرار بود آن را به تمام اعضای خانواده ما ، و ما می رسند و سه روز بعد کل جهان تغییر کرده واقعا. منظورم این است که همه چیز را تعطیل; دولت تعطیل; کشور ما تعطیل. من نفرت را به استفاده از کلمه گیر کرده بودیم. ما تصمیم به ماندن که در آن ما شد."

Kelly Ripa

چلپ چلوپ

با وجود این شرایط غیر معمول او تصمیم گرفت همراه با او cohost Ryan Seacrest به ادامه زندگی با کلی و Ryan: "و سپس شما می دانید آن قرار بود یک هفته دو سفر ما به زخم رفتن حق بازگشت به کار. رایان و من هم تصمیم گرفت که بهتر بود برای انجام این نشان می دهد چرا که ما فقط احساس می کردم با همه چیز است که رفتن در در جهان است که شاید برخی از حالت عادی فقط انجام آنچه ما به طور معمول انجام دهید حتی اگر آن را مانند در شرایط بسیار غیر معمول می تواند بهترین چیز برای ما است."

Kelly Ripa and Mark Consuelos

چلپ چلوپ

"من فکر می کنم مردم بی قراری در همه جا در همه جا در سراسر کشور و در سراسر جهان" Ripa توضیح داد. "من فکر می کنم آن بوده است و مزایای زیادی برای ما به یکدیگر به مشاهده ما مخاطبان و فقط به شنیدن برایان چپمن صدا در گوش من مدیر ما اولین چیزی که در صبح است. آن را فقط عادی همه چیز را به عنوان غیر طبیعی آن را به عنوان است."

Kelly Ripa, Mark Consuelos, and children

چلپ چلوپ

با وجود Ripa را توضیح طرفداران شد و سریع برای بیان خشم خود را بیش از او نگهداری--به طور خاص تعجب که چرا او تا به حال توضیح داده نشده وضعیت قبل است.

یک کاربر توییتر نوشت: "او ارائه شده است با این تصور که او و خانواده اش شده اند در نیویورک در تمام این مدت. فقط صادق باشید و دروغ نیست با حذف. اگر شما قادر به ترک به امن تر خواهد بود که یک چیز خوب...من همان کار را انجام دهد اگر من می توانم. پوشش و توضیح بدتر است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن