شما ممکن است می خواهم به نشستن قبل از شنیدن این بزرگ جدید در مورد Kourtney Kardashian & Scott Disick–ما می تواند آن را باور نمی کند!

شایعات در مورد یک مراسم بین Kourtney Kardashian و Scott Disick محبوب تبدیل شده اند به ویژه در نور از Disick اخ

توسط RECORDEJADID در 7 تیر 1399

شایعات در مورد یک مراسم بین Kourtney Kardashian و Scott Disick محبوب تبدیل شده اند به ویژه در نور از Disick اخیر تقسیم از صوفیه ریچی. و با یک اخیر Instagram پست از Kourtney کسانی که شایعات درست کردم خیلی بیشتر باور.

واقعیت star نوشته شده یک تصویر شیرین از او لذت بردن از زندگی در مزرعه در حالی که در یک سفر خانوادگی به وایومینگ و طرفداران شد و سریع به اشاره است که پیراهن او نگاه آشنا.


طرفداران فورا به رسمیت شناخته شده این پیراهن به عنوان متعلق به Disick و بسیاری فکر می کنم که او در تعطیلات با خانواده است.

Kourtney و اسکات دارای سابقه طولانی با هم بودند و قبلا درگیر از سال 2006 تا 2015. سابق زن و شوهر, سه بچه, ماسون, 10, پنه لوپه, 7 و سلطنت, 5, و اغلب خال خال co-پدر و مادر.

به تازگی به نظر می رسد که رابطه دوستانه ممکن است تبدیل به چیزی بیشتر رمانتیک–به خصوص با توجه به Kourtney پیراهن انتخاب است.

راه آسان برای دریافت دیگر فولر مو برای تابستان

Scott Disick and Kourtney Kardashian

چلپ چلوپ

Disick شده است صرف زمان بیشتری را با Kourtney و بچه های خود را پس از مختصری از روی لئامت دادن در یک مرکز نوتوانی که Disick وکیل می گوید که "به کار خود صدمات گذشته" و مرگ پدر و مادر خود را.

پس از یک عکس از آن تلنگر مانند Disick ستاره به بیرون درز شد او سمت چپ بیش از نگرانی های حریم خصوصی.

Scott Disick and Kourtney Kardashian

چلپ چلوپ

به زودی پس از آن گزارش شد که Disick و ریچی حال تقسیم است.

یک منبع گفت:" مردم "آنها در حال گرفتن یک استراحت در حال حاضر, بنابراین اسکات فقط می توانید تمرکز بر روی مهم ترین چیز در زندگی—سلامت خود و بچه های خود را."

Scott Disick and Kourtney Kardashian

چلپ چلوپ

که با فروپاشی در ذهن--می تواند از آن زمان برای اسکات و Kourtney به عقب بر گردیم با هم ؟ آن را از روی میز.

یک منبع گفت: Us Weekly, "اسکات است که همیشه رفتن به در عشق با Kourtney و این چیزی است که صوفیه است تا به حال به صورت پس حتی قبل از او رو جدی با او."

این منبع ادامه داد: "آن بوده است در حال انجام چیزی. آن را فقط بیشتر آشکار شد که خانواده ی او بیشتر از یک اولویت نسبت به او و خانواده اش خواهد بود خود را اولویت اصلی بیش از هر چیز و هر کسی است."

Scott Disick and Kourtney Kardashian

چلپ چلوپ

با توجه به منبع Kourtney کمتر مشتاق برای مراسم: "Kourtney است باز به او را در یک حس عاشقانه اما اسکات است که همیشه معاشقه با او فکر می کند او به نظر می رسد بهتر از همیشه است."

می تواند همه چیز را تغییر داده اند برای Kourtney در وایومینگ? حداقل دو خود را ترک کرده اند وضعیت فعلی مبهم و به نظر می رسد Disick حتی آغاز شده poking سرگرم کننده در Kourtney پیراهن انتخاب است. در یکی دیگر از پست Kourtney را Disick اشاره به شایعات اظهار نظر "زیبا و دلفریب, شرت."

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن