شما ممکن است می خواهم به نشستن قبل از شنیدن این خبر غم انگیز در مورد هری پاتر و شاهزاده & Meghan Markle که فقط به بیرون درز

پس از خروج خانواده سلطنتی, شاهزاده هری و Meghan Markle باید از نقل مکان به لس آنجلس. این زوج در حال حاضر ماندن

توسط RECORDEJADID در 16 خرداد 1399

پس از خروج خانواده سلطنتی, شاهزاده هری و Meghan Markle باید از نقل مکان به لس آنجلس. این زوج در حال حاضر ماندن در تایلر پری دلار چند عمارت در حالی که آنها همچنان به دنبال یک خانه دائمی. متاسفانه, آنها تجربه شده است برخی از مسائل مربوط به حریم خصوصی جدی در حالی که ماندن وجود دارد.

Meghan Markle and Prince Harry

به طور خاص یک منبع گفت: روزانه وحش است که زن و شوهر این است که نگران ایمنی خود را به عنوان هواپیماهای بدون سرنشین شده اند پرواز تنها 20 فوت بالاتر از اموال خود را گرفتن عکس از خانواده است.

این "غیر قابل تصور" سطح نفوذ منجر به نگرانی جدی برای ایمنی خانواده و حفظ حریم خصوصی.

Meghan Markle and Prince Harry

این منبع توضیح داد: "آنها با دیدن این هواپیماهای بدون سرنشین در آینده در آنها حدس می زنم که آنها هستند که توسط عکاسان اما آنها فقط نمی تواند فرض کنیم که."

ترس خود را در حال تشدید قبلی تهدید Meghan دریافت کرده است.

Meghan Markle and Prince Harry

این منبع ادامه می دهد "مگان دریافت نژادپرستانه و تهدید به مرگ در زمان عروسی خود را پس از ترور تهدید بسیار واقعی برای آنها. اما گذشته از آن تصور کنید که اگر شما در کفش خود رو که چگونه آن را احساس می کنید ؟ به وزوز هواپیماهای بدون سرنشین در حدود 20 فوت بالاتر از سر خود را هنگامی که شما در حال تلاش برای بازی با پسر خود را؟"

Meghan Markle and Prince Harry

"آن را مانند مردم را فراموش کرده ام آنها واقعی مردم است. اما این یک خانواده واقعی" این منبع گفت. "آنها درخواست برای هر گونه درمان خاص. آنها فقط درخواست برای ایمنی و امنیت همه ما انتظار داریم که در خانه خود ما به ما احترام بگذارند."tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن