تمام غذاهای فقط ساخته شده یک به روز رسانی عمده به فروشگاه خود را, سیاست و مشتریان هستند ناجور!

تمام مواد غذایی است که ساخت برخی از بزرگ در ذخیره تغییرات در نور های اخیر COVID-19 روز رسانی–و مشتریان راضی نی

توسط RECORDEJADID در 29 اردیبهشت 1399

تمام مواد غذایی است که ساخت برخی از بزرگ در ذخیره تغییرات در نور های اخیر COVID-19 روز رسانی–و مشتریان راضی نیست در مورد همه آنها.

برای شروع زنجیره ای اعلام کرد که در حال حاضر محدود کردن گوشت خرید به عنوان ملت چهره گوشت کمبود از ساحل به ساحل.

اما این همه نیست; سوپر مارکت های زنجیره ای نیز به تازگی اعلام کرد که از آن خواهد شد *نیاز* مهمانان به سایش پوشش صورت در هنگام خرید در فروشگاه. وای--این است که بسیاری از تغییرات برای یک هفته!

ادامه مطلب: معامله گر جو فقط کاهش یافته است, اصلی, بمب, و مردم در حال ناجور

Austin-دفتر مرکزی شرکت که شناخته شده است برای فروش محصولات تنها عاری از چربی های هیدروژنه و نگهدارنده دارای یک پایه مشتری وفادار در میان افرادی که می خواهید به غذا خوردن سالم و از ذهن نیست یک برچسب قیمت بالاتر. اما مردم شروع به فروشگاه در جای دیگر در پرتو این تغییرات ؟

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن: آمازون متعلق به شرکت می پیوندد بی شماری دیگر فروشنده مانند Acme, ShopRite, Wegmans و Costco در محدود کردن تعداد محصولات گوشت مشتریان می توانید در یک زمان. این کمبود می آید به عنوان یک نتیجه از گوشت تعطیلی کارخانه و با توجه به کارگران سقوط بیمار با COVID-19. شرکت هایی مانند تایسون شده است کاندید مورد مبارزه خود را برای حفظ کارگران امن و عرضه این کشور گوشت.

چیزی وجود دارد که تمام مواد غذایی می تواند در مورد کمبود گوشت و مرغ و گوشت قرمز و خرید محدودیت ها در واقع به معنای به *کمک* بیشتر مهمانان گرفتن آنچه آنها نیاز دارند.

ادامه مطلب: CVS فقط کاهش یافته است, اصلی, بمب, و مردم در حال ناجور

در ماسک طرف تمام مواد غذایی نیز نه تنها زنجیره ای به موسسه این سیاست در نور از CDC و دولت-به-دولت دستورالعمل های بهداشتی. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است که هنوز هم توصیه که مردم با پوشیدن یک ماسک صورت یا صورت پوشش که در عنوان از مطبوعات زمان. Costco به تازگی ساخته شده همان تغییر در فروشگاه خود را. مطمئن شوید که مردم راضی نبودند در مورد آن, اما همه ما در حال ساخت برخی از امتیازات در این بهداشت جهانی بحران.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن