چيزي که اين آخر هفته ي طولاني روز کارگر در لندن باز و بسته شده، اونت

آخرین آخر هفته طولانی تابستان در افق است و در حالی که رمان همه گیر کروناویروس هنوز بخش بزرگی از واقعیت روزمره

توسط RECORDEJADID در 14 شهریور 1399

آخرین آخر هفته طولانی تابستان در افق است و در حالی که رمان همه گیر کروناویروس هنوز بخش بزرگی از واقعیت روزمره ما است، کسانی که در منطقه لندن هنوز هم می توانند راه هایی برای لذت بردن با خیال راحت از تعطیلات روز کار پیدا کنند.

همانطور که مورد بیش از تعطیلات مدنی آخر هفته در اوایل ماه اوت بود، لندن و میدلسکس شهرستان در مرحله 3 از بازگشایی باقی می ماند، به این معنی که ساکنان پس از دستورالعمل های بهداشت عمومی می تواند ناهار خوری سرپوشیده لذت ببرید، سالن های ورزشی و جاذبه هایی مانند گالری ها، باغ وحش ها و موزه ها.

تئاترهای فیلم Cineplex نیز از آن زمان در سراسر کشور بازگشایی شده اند، هر چند روز پنجشنبه اعلام شد که یک مکان در اتاوا به طور موقت پس از آزمایش مثبت یک کارمند برای COVID-19 بسته شده است.

ادامه مطلب: 'هفته Faux' لغو شد، نگرانی های طولانی به عنوان دانشجویان دانشگاه غربی بازگشت

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

پيش بينی خواستار شرايط خفيف تر با بالا رفتن بين ۲۲ C تا ۲۵ C جمعه تا دوشنبه است که شانس اندکی برای باران در شنبه و دوشنبه دارد.

در حالی که لندنی ها ممکن است نیاز به خنک کردن، آنها هنوز هم می تواند امکانات رفاهی شهرداری مانند پد چلپ چلوپ و شنا و استخر وادی لذت ببرید. اطلاعات بیشتر و به روز رسانی ها در مورد پاسخ شهر به همه گیر جدید کروناویروس را می توان در صفحه ای اختصاصی از وب سایت این شهر یافت.

در مورد تعطیلات واقعی روز کار در روز دوشنبه، 7 سپتامبر، کسانی که در منطقه لندن می خواهند به خاطر داشته باشید چه چیزی باز خواهد بود و چه خواهد شد بسته است.

دوشنبه چه باز است:

انتخاب چند خریداران مواد مخدر مارت محل: 510 همیلتون Rd., که باز خواهد شد از 10 صبح تا 6 بعد از ظهر; محل بازار جنگل شروود در 1225 عجایب جاده N. باز از 10 صبح تا 6 بعد از ظهر; و محل بایرون در 1224 کمیساریای Rd. W. از 9 صبح تا 6 بعد از ظهر فروشگاه آبجو در 414 Wharncliffe Rd. S. در وب سایت خود را به عنوان باز بودن 11 صبح تا 6 بعد از ظهر آبجوسازی Labatt باز خواهد شد از 10 صبح تا 5 بعد از ظهر ذکر شده است.
شرق پارکبوت از مراکز ارزیابی COVID-19 لندن به صورت عادی عمل خواهد کرد، با محل کارلینگ هایتس باز از 11 صبح تا 7 بعد از ظهر و محل Oakridge باز 9 صبح تا 5 بعد از ظهر.

داستان های رونده

توقف بوسیدن، پوشیدن ماسک در حالی که داشتن رابطه جنسی برای جلوگیری از کروناویروس، تام می گوید

مقامات: مظنون تيراندازی پورتلند به ضرب گلوله پليس در ايالت واشنگتن کشته شد

چيزي که دوشنبه بسته شده:

مراکز، از جمله بازار Oaks سفید، Masonville محل و Westmount خرید CentreMost خریداران مواد مخدر مارت مکان های بیشترین فروشگاه آبجو فروشگاهGrocery دفاتر بانکها دولتی، از جمله دفاتر اداری شهرستان (بدون تحویل الکترونیکی)کتابخانه عمومی لندن - هر چند کتابخانه دیجیتال است که همیشه در دسترس فروشگاهLCBO بسته به عنوان آنها شده اند هر دوشنبه به عنوان بخشی از اقدامات مربوط به مجموعه زباله همه گیرNo

کميسيون ترانزيت لندن می گويد اتوبوس ها روز دوشنبه ۷ سپتامبر در برنامه های تعطيلات در حال اجرا خواهند بود و مسيرهای ۹۰، ۹۱، ۱۰۲، ۱۰۴ و ۱۰۶ آن روز عمل ن خواهند کرد. همچنین، LTC به سواران یادآوری می کند که تغییرات خدمات به اجرا در می آیند یکشنبه، سپتامبر 6، که سطح خدمات را به "حدود 90 درصد از سطح خدمات سپتامبر 2019 بازگشت."

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

ادامه مطلب: NDP خواستار ombudsman استان برای بررسی طرح بازگشت به مدرسه انتاریو

صرف نظر از اینکه چگونه تعطیلات آخر هفته طولانی را می گذرانید، همه تشویق می شوند که اقدامات احتیاطی بهداشت عمومی را دنبال کنند تا به محدود کردن گسترش ویروس کرونا رمان کمک کنند.

اطلاعات از واحد بهداشت میدلسکس لندن (MLHU) در قوانین، مقررات و بهترین شیوه های اطراف استفاده از پوشش صورت را می توان در اینجا یافت می شود. اطلاعات مربوط به دوری فیزیکی، تفاوت محافل اجتماعی با گردهمایی های اجتماعی، بهداشت مناسب دست و بیشتر را می توان در اینجا یافت.

تعطیلات آخر هفته طولانی برای پارک شرقی ساخته شده بود!

این که آیا شما می خواهید به گلف، مینی گلف، برو کارت، شنا، چلپ چلوپ و یا ضربه چند توپ در قفس و یا در محدوده ما شما را تحت پوشش.

کتاب نقطه خود را برای استخر / پد چلپ چلوپ امروز : https://t.co/6Gh6OieVOX#eastparklondon #ldnont #wecauseplay pic.twitter.com/ldAM4deoXx

— ایست پارک (@EastParkLondon) سپتامبر 3, 2020

لندن ترانزیت خواهد شد عامل در برنامه تعطیلات برای تعطیلات دوشنبه – سپتامبر 7, 2020. مسیرهای 90، 91، 102، 104 و 106 فعالیت نخواهد کرد. یافتن جزئیات کامل: https://t.co/6wVDUELdMY

به یاد داشته باشید تغییرات سطح خدمات را اثر سپتامبر 6th. #LdnOnt

— ترانزیت لندن (@LTCLdnOnt) سپتامبر 3, 2020

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

چيزي رو از دست داديم؟ تماس با 519-931-6098, و یا ایمیل news@980cfpl.ca.

© 2020 Global News, a division of Corus Entertainment Inc.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن