خارج شده و فقط ساخته شده ترین دلخراش اطلاعیه همیشه ما می تواند آن را باور نمی کند!

خارج شده است که قبلا تحت آتش برای درمان آن از کارکنان و coronavirus تشدید کرده است بحث. به عنوان فروشگاه های و

توسط RECORDEJADID در 13 خرداد 1399

خارج شده است که قبلا تحت آتش برای درمان آن از کارکنان و coronavirus تشدید کرده است بحث. به عنوان فروشگاه های وال مارت باز بماند در این بیماری همه گیر به ارائه خدمات ضروری بسیاری از کارکنان فروشگاه اند صحبت کردن در مورد وضعیت چگونه است که دستگیره–و چگونه کمی از آنها محافظت می شود.

Walmart

شاتر

با توجه به مجله نیویورکخارج شده باقی ماند سکوت بر گسترش Covid-19 در میان کارکنان خود: "خارج شده را منتشر کرده است رسمی تعداد از همکاران که بیمار و یا مرده از COVID-19."

"اما یک ردیاب ایجاد شده توسط UFR را مستند کرده است 805 گزارش خود از موارد مثبت COVID-19 میان خارج 1.5 میلیون در ایالات متحده نیروی کار به تاریخ و این سازمان می گوید که 22 کارگران درگذشت" مقاله خود ادامه داد.

Walmart

شاتر

بسیاری از آنها با اشاره به خارج را شکست به اندازه کافی محافظت و مراقبت از کارکنان خود را در طول این همه گیر به عنوان دلیل این اعداد.

نیویورک Mag توضیح میدهد: "در یک فیلم جدید UFR/اکثریت اقدام به نظرسنجی از اعضای تنها 9 درصد گفت: آنها به طور مداوم می تواند حفظ اجتماعی-فاصله در فروشگاه ها حتی پس از خارج شروع به محدود کردن تعدادی از مشتریان در یک فروشگاه در یک زمان."

Walmart

شاتر

با وجود اجتماعی فاصله گرفتن توصیه ها و نشانگر هنوز وجود دارد و ازدحام در فروشگاه های وال مارت.

علاوه بر این شرکت r علاوه بر این "[UFR اعضاء] بر این باورند که شرکت می تواند نیاز مشتریان به پوشیدن ماسک و محافظ دنده بیشتر به راحتی در دسترس به کارگران است."

Walmart

شاتر

آنها همچنین با اشاره به این سوراخ ها خارج شده جدید اورژانس پرداخت می شود-ترک سیاست است که تنها اگر کارگران آزمایش مثبت برای ویروس. "اگر آنها نیاز به زمان به مراقبت از یک بیمار نسبی و یا اگر آنها نگران سلامت خود را, آنها می توانند در خانه بمانند اما آنها نمی پرداخت" مقاله توضیح می دهد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن