این خبر تکان دهنده در مورد Kylie Jenner درست کردم–او باید پس از جا در رفته!

کایلی Jenner است که احتمالا بیمار از داشتن نام او گره خورده است به "فوربس" در عناوین خبری... اما زیبایی مغول ب

توسط RECORDEJADID در 25 خرداد 1399

کایلی Jenner است که احتمالا بیمار از داشتن نام او گره خورده است به "فوربس" در عناوین خبری... اما زیبایی مغول بود فقط نام این مجله لیست ثروتمندترین افراد مشهور!

پس از میلیاردر وضعیت درام–به یاد داشته باشید این نشریه ادعا کرد که Kylie Jenner اغراق آمیز او اطلاعات مالیاتی برای رسیدن به میلیاردر وضعیت در یک گزارش با عنوان "Web of Lies" ماه گذشته–22 سال هنوز موفق به دریافت این آرزو لیست در کنار برادر در قانون Kanye West.

ادامه مطلب: کیت میدلتون دلخراش اعلام نمی بینیم این آینده و در همه!

"در حالی که او تا به حال اغراق آمیز در طول سال در مورد اندازه از کسب و کار پول او کشیده از معامله واقعی بود —به اندازه کافی برای رتبه بندی به عنوان یکی از بزرگترین افراد مشهور cashout ها در تمام دوران" فوربس نوشت: در پنج شنبه, ژوئن 4, از دادن او افتخار با وجود قبلی خود را محکم گزارش.

در صورتی که شما از دست رفته این مجله تا به حال حتی لغو کایلی "خود را ساخته شده میلیاردر" وضعیت در یک داستان با عنوان "داخل Kylie Jenner وب از دروغ — و به همین دلیل او دیگر یک میلیاردر." Ouch!

ادامه مطلب: Chris Evans فقط نشان داد این دلخراش به روز رسانی در مورد وضعیت سلامت--خیلی غمگین!

در هر صورت او خوب انجام شده است--از 22 سال به فروش 51 درصد اکثریت سهام در لب کیت کسب و کار به Coty برای 600 میلیون دلار در سال گذشته است. نه بیش از حد نخ نما!

اما در حال حاضر دختر رئیس مواجه است یکی دیگر از ضربه--مدیر عامل کایلی لوازم آرایشی را ترک کرده است این شرکت تنها شش ماه پس از در نظر گرفتن موقعیت. کافه مادر گزارش شده است که Christoph Honnefelder چپ و موقعیت خود را در ماه آوریل پس از پیوستن به این شرکت در ماه ژانویه برای "دلایل شخصی." ما امیدواریم که این گزارش نبود به سرزنش!

ادامه مطلب: TJ Maxx فقط این اطلاعیه--آنچه که اتفاق می افتد!tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
مقالات مشابه
نظرات کاربرن