این نور آبی عینک خود را روی صفحه نمایش آسان تر در چشم خود را

اخبار – آیا می دانید که فرد به طور متوسط صرف 7 ساعت در روز در مقابل نوعی از صفحه نمایش ؟ و با جریان همه گیر و

توسط RECORDEJADID در 28 اردیبهشت 1399

اخبار – آیا می دانید که فرد به طور متوسط صرف 7 ساعت در روز در مقابل نوعی از صفحه نمایش ؟ و با جریان همه گیر وضعیت این تعداد احتمالا تا نمایی. خشن و نور آبی ساطع شده از تلفن های کامپیوتر و قرص می تواند باعث فشار چشم, خستگی و ناراحتی است.

برای محافظت از چشمان شما Totallee (بهترین می دانم که برای آن فوق العاده نازک تلفن موارد) معرفی کرده است نور آبی فیلترینگ ، این عینک با استفاده از تقریبا روشن نور آبی مسدود کردن لنز برای محافظت از چشم خود را در سبک. این لنز همچنین فیلتر کردن اشعه ماوراء بنفش است.

با مسدود کردن سخت آبی نور لنز کمک به کاهش فشار چشم و خستگی. این نیز کمک می کند تا برای ترویج خواب هر چیزیکه صدا میکند. پلی کربنات فریم هر دو سبک و با دوام. عینک در دسترس هستند در دو سبک جامد سیاه و سفید و روشن.

در علاوه بر این به نور آبی, عینک, شما همچنین می خواهید یک میکرو تمیز کردن پارچه یک نور آبی تست و نور آبی چراغ قوه. شما می توانید قبل از سفارش یک جفت از نور آبی فیلترینگ از Totallee وب سایت برای $45. سفارشات در حال انتظار برای شروع حمل و نقل در 5/22.

حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب