راز هک افراد در حال استفاده از را به در حال اجرا Errands امن تر

وقتی که می آید به خرید مایحتاج در قرنطینه وجود دارد بسیاری از عوامل را در نظر بگیرید. شما می خواهید به محدودیت

توسط RECORDEJADID در 29 اردیبهشت 1399

وقتی که می آید به خرید مایحتاج در قرنطینه وجود دارد بسیاری از عوامل را در نظر بگیرید. شما می خواهید به محدودیتی که چگونه بسیاری از سفرهای شما نیاز به ایجاد و چه مدت شما را صرف در فروشگاه خود را. اما با بسیاری از اقلام ضروری فروخته شده در خرده فروشان عمده, شما ممکن است مجبور به بررسی بیش از یک فروشگاه است که به مقدار زمان بیشتری را در اطراف افراد دیگر.

با که در ذهن نگه داشتن خواندن برای هک افراد در حال استفاده از را به در حال اجرا errands امن تر!

woman walking in mask

شاتر

تلاش های محلی و مستقل فروشگاه اول

اگر چه شما ممکن است وسوسه به جست و خیز کوچکتر و مستقل ضروری کسب و کار به نفع بزرگتر زنجیر (به احتمال زیاد چون شما فرض فروشگاه های بزرگتر بهتر خواهد بود نگردند) و این ممکن است زمان برای تجدید نظر است.

با توجه به سی ان ان, کسب و کار "[G]rocery صاحبان و کارشناسان می گویند coronavirus بحران باعث شده است تا بسیاری از مشتریان به کشف خود را در فروشگاه های مواد غذایی محلی. برخی از خریداران در حال تبدیل شدن به فروشنده محلی به دلیل موارد آنها به دنبال از سهام هستند در جعبه بزرگ زنجیره ای است. دیگران در حال خرید در فروشگاه های محلی خود را به ماندن نزدیک به خانه و اجتناب از زیاد شدن جمعیت است."

woman in mask shopping

شاتر

این مقاله در ادامه به نقل از Chet Davis, صاحب چت مواد غذایی در کینگزلی, آیووا "ما به عنوان شلوغ به عنوان بزرگ فروشگاه های زنجیره ای. هیچ مردم وجود دارد آرنج به آرنج به عنوان شما در حال خرید."

groceries in car

شاتر

بسیاری از فروشگاه مستقل نیز در حال حاضر ارائه همان احتیاطی (و در برخی موارد بیشتر احتیاطی) به عنوان رقابت خود را از جمله منظقه وانت, تحویل و خرید ساعت اختصاص داده شده به ریسک بالا به مشتریان.

toilet paper aisle

شاتر

به علاوه, کسب و کار کوچک ممکن است بیشتر احتمال دارد برای پاسخ به تلفن های خود را و آن را آسان تر برای شما برای برنامه ریزی سفر خرید خود را اگر شما نگران در مورد در دسترس بودن محصول. بسیاری از آنها را نیز افتتاح فروشگاه آنلاین نیز هست.

با در نظر گرفتن اگر شما در حال تلاش برای پیدا کردن آنچه شما نیاز دارید در مورد علاقه خود را, مواد غذایی زنجیره ای گسترش جستجوی خود را شامل کسب و کارهای کوچک می تواند کمک به شما را امن نگه دارید هنگامی که در حال اجرا errands.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن