چیزی که کارشناسان می گویند شما باید انجام دهید در هنگام خرید مواد غذایی

خرید مواد غذایی در طول رمان coronavirus شیوع می تواند وحشتناک و اضطراب آور. نه تنها آن است که عجیب و غریب برای

توسط RECORDEJADID در 27 اردیبهشت 1399

خرید مواد غذایی در طول رمان coronavirus شیوع می تواند وحشتناک و اضطراب آور. نه تنها آن است که عجیب و غریب برای دیدن بسیاری از مردم با پوشیدن ماسک در طول فعالیت های روزمره مانند رفتن به بازار وجود دارد اما بسیاری از پروتکل های جدید و محدودیت های به یاد داشته باشید.

کارشناسان هشدار می دهند که آن را به عنوان مهم است که همیشه به دنبال این دستورالعمل ها برای جلوگیری از آینده خوشه در گسترش COVID-19. اما چه آنها می گویند که این یک اشتباه شما مطلقا نباید–به خصوص در حال حاضر ؟

ادامه مطلب: این بدترین اشتباه می تواند شما را هنگام خروج از خانه در حال حاضر به گفته کارشناسان بهداشت و درمان

پاسخ این است که کاهش بیش از حد سرعت در محدودیت.

به عنوان stay-at-home سفارشات در حال برداشته در برخی از ایالت ها و کسب و کار شروع به دوباره باز کردن بدترین کاری که می توانید انجام دهید این است که توقف زیر CDC توصیه می شود پروتکل های بیش از حد به سرعت کارشناسان به اتفاق آرا هشدار می دهند. "ما نمی دانیم که آنچه در پیش روست بنابراین توصیه من نگهداری اجتماعی فاصله اقدامات برای حداقل چند هفته" سلامت متخصص پاتریشیا جانسون از پدال عاشقان می گوید.

نیاز به یک یادآوری? پوشیدن ماسک و دستکش را ضد عفونی کننده دست و دستمال مرطوب بهداشت مربی Alessandra کسلر توصیه می کند. "پاک کردن این دسته از چرخ دستی های خرید یا سبد و زمانی که انجام می شود با خرید پاک کردن محصولات هنگامی که شما در رسیدن به خانه."

علاوه بر اینها از دیگر فعالیت های کارشناسان resoundedly هشدار می دهند در برابر تاج:

بی تاب

"عمل اجتماعی فاصله در حالی که خرید" خبره جامع مربی بهداشت Alessandra کسلر از بدن سالم و ذهن سالم توصیه می کند. "نمی پرش بر روی قفسه برای گرفتن محصولات در عجله بسر می رسانید. صبر کنید تا دیگر خریداران ایستاده در قفسه به انجام و سپس حرکت به آینده. شما باید نیاز به 6 فوت فاصله از دیگر خریداران و کارکنان فروشگاه. فروشگاه های مواد غذایی مدیریت مجاز است چند نفر به فروشگاه در یک زمان, بنابراین مدیریت زمان خود را بر این اساس و منتظر نوبت خود را به جای عجله و هل دادن مردم در خرید."

را بچه های خود را

"اگر چه محدودیت های هستند که تا حدودی سست شده, آن را هنوز هم ایده آل نیست برای آوردن بچه های خود را با شما به فروشگاه مواد غذایی" بهداشت و سلامتی متخصص لیندا مورگان از انگیزه گوشه توضیح می دهد. "این ممکن است به نظر می رسد بی ضرر و در این بار ناامید و حتی سرگرم کننده راه برای همه خارج شده است اما هنوز امکان میکروب ها در حال گسترش است. کودکان همه چیز را لمس و این باعث افزایش خطر از قرار گرفتن در معرض خود را و هر کس دیگری که ممکن است آنها را در تماس با آمده. با وجود این واقعیت است که اقامت در خانه سفارشات در حال بلند کردن اجسام در برخی از ایالت ها همیشه بهترین را با احتیاط ادامه دهید و به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض هر کجا که ممکن است پس از ترک بچه های خود را در خانه."

پرداخت با پول نقد

"پول کاغذی را نگه می دارد و گردان های مختلف و بسته به فرقه یادداشت ها نگه دارید در گردش برای سال. آن است که آلوده به بسیاری از میکروب های مضر و ویروس ها و باکتری است که می تواند منجر به بیماری جدی" بهداشت حرفه ای CJ Xia از Boster زیستی فن آوری به ما می گوید. "در حال حاضر مردم باید آگاهانه تر و خود را با پرداخت بدهی و یا کارت های اعتباری به جای پول نقد است. پرداخت آنلاین را حفظ روند پرداخت بدون تماس و گردان های نقدی به طور بالقوه داشتن هزاران میکروب را نمی خواهد آلوده کردن دست خود را."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن