یکی از مکمل شما باید حق پس از شما از خواب بیدار برای یک روز بهتر

همه ما می دانیم که بیرون رفتن از رختخواب صبح ها چقدر می تواند سخت باشد. چرا هر یک از ما باید بخواهیم راحتی بال

توسط RECORDEJADID در 3 شهریور 1399

همه ما می دانیم که بیرون رفتن از رختخواب صبح ها چقدر می تواند سخت باشد. چرا هر یک از ما باید بخواهیم راحتی بالش لحاف و ورق هایمان را ترک کنیم وقتی 5 روز از 7 روز، تنها چیزی که منتظرش است انبوهی از کار است؟ روال صبحگاهی ما وجود دارد برای کمک به بیدار شدن آسان تر است. برای بسیاری از ما، این شامل یک دوز سنگین از یک نوشیدنی کافئین دار است. اما اگر چیز دیگری بود که می توانستید صبح ها داشته باشد تا به بیدار شدن شما کمک کند و روز بهتری داشته باشد چه؟

The *Best Black Leggings Are On Sale Right Now

vitamin b12 best energy support

ویتامین شما می توانید در صبح برای حمایت از انرژی بدن شما وجود دارد بنابراین شما احساس بیداری بیشتر و پر جنب و آمد به عنوان روز خود را در می رود. دیدار با ویتامین B12 - مواد مغذی ضروری برای بهبود انرژی و حافظه.

vitamin b12 best energy support

چه ویتامین B12 می کند

ویتامین B12 مکمل قدرتمند است که می تواند سلامت استخوان حمایت, بهبود خلق و خوی خود را, افزایش انرژی و بهبود حافظه. از عملکرد طبیعی سلول های عصبی حمایت می کند و از خستگی جلوگیری می کند.

vitamin b12 best energy support

مزایای کلیدی ویتامین B12

- کمک می کند تا شما احساس انرژی در طول روز

- بهبود خلق و خوی و افزایش انرژی

- پشتیبانی از پوست سالم, مو و ناخن

vitamin b12 best energy support

Shutterstock

چگونه برای دریافت ویتامین B12 بیشتر

اکثر بزرگسالان باید 2.4 mcg ویتامین B12 روزانه دریافت کنید. این است که بیشتر در محصولات حیوانی یافت می شود, مانند گوشت گاو, مرغ, ماهی, تخم مرغ و برخی از لبنیات. شروع روز خود را با صبحانه بالا در ویتامین B12 برای اطمینان از بهترین افزایش انرژی برای صبح خود راtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de